Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 1 lipca 2022 00:16
Reklama

Agencja Mienia Wojskowego planuje nowe inwestycje w Białej Podlaskiej

Przy ulicy Kopernika zostanie wybudowany budynek mieszkalny, w którym zakwaterowanie znajdą stacjonujący w mieście żołnierze. Rozpoczęcie budowy planowane jest na drugi kwartał 2022 roku.
Agencja Mienia Wojskowego planuje nowe inwestycje w Białej Podlaskiej
Agencja Mienia Wojskowego wybuduje w Białej Podlaskiej blok mieszkalny dla stacjonujących w naszym mieście żołnierzy.

Przedmiotem inwestycji Agencji Mienia Wojskowego w Białej Podlaskiej jest wybudowanie budynku mieszkalnego, wielorodzinnego. Projekt wykonany został przez AMW INVEST. Blok mieszkalny będzie miał pięć kondygnacji. Projekt, oprócz samego budynku zawiera zagospodarowanie terenu, niezbędną infrastrukturę techniczną wewnętrzną i zewnętrzną - służącą do obsługi obiektu - oraz drogi wewnętrzne, a także naziemne stanowiska postojowe.

W budynku zaplanowano dwadzieścia trzy lokale, w tym mieszkania jedno, dwu i trzy – pokojowe o powierzchni użytkowej od około 36 m² do około 77 m², z przeznaczeniem na mieszkania i kwatery internatowe dla żołnierzy pełniących służbę w Białej Podlaskiej. 

W roku 2022 planowany jest również zakup sześciu lokali mieszkalnych na rynku pierwotnym.

- Lokale będą wykończone pod klucz zgodnie z wytycznymi Prezesa Agencji Mienia Wojskowego w sprawie standardów, jakim powinny odpowiadać nowo projektowane, pozyskiwane i ulepszane budynki wielorodzinne i lokale mieszkalne - wyjaśnia Karolina Mirosław starszy specjalista z Działu Do Spraw Marketingu i PR w AMW. 


 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
jjo 23.03.2022 13:01
Kopernika - super. Coś nowego w tej części miasta. Małe sklepiki odżyją. Wszystko się teraz buduje na północy miasta i tam się praktycznie wszystko korkuje. A tu szkoły , przedszkole a podstarzałe osiedle trzeba zasilić młodymi ludźmi. Jestem za !

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WoloreTreść komentarza: Co za kitData dodania komentarza: 30.06.2022, 23:19Źródło komentarza: Miej energię ze słońca w zasięgu ręki z firmą PVTIMAutor komentarza: kibicTreść komentarza: Tomasz Nieścieruk, wielki szacun ! I powodzenia !Data dodania komentarza: 30.06.2022, 20:05Źródło komentarza: Tomasz Nieścieruk odchodzi z Podlasia Biała PodlaskaAutor komentarza: wioTreść komentarza: hm , coś tu nie tak. Drzewo to wciąż najtańsze paliwo. Tylko zapewne nie ma zapewnionych kierunków dostaw. Rosja już nam nie da, a zieloni Puszczy Białowieskiej nie dadzą wyciąć. Może jak będzie budowana autostrada to z wycinki pod pas drogowy coś się skombinuje. 48 tysięcy ton rocznie to sporo - a gdzie to trzymać ? Tak mniej więcej jeden kubik waży od 600 do 800 kg w zależności od rodzaju drzewa. Powiedzmy średnio 700 kg . To mniej więcej wychodzi 68500 kubików czyli klocków 1m/1m/1m . A Biała ma taki magazyn ? Gdzieś to trzeba sezonować bo niesezonowane nie spełni znów parametrów ekologicznych. Chyba inwestycja logistycznie źle zaprojektowana, pewnie stąd to cba. Oj widać nie tylko bialskie spółdzielnie się czepiają PECu. Problem jest głębszy bo kto będzie w Białej grzał. Nie ma alternatywy !!! PEC musi istnieć i musi grzać. Dlatego powiem tak : " dajcie PECOWI spokój aż do chwili gdy kaloryfery będą zimne. Potem nie będzie potrzebne CBA. ludzie sami z widłami pójdą na ul. Pokoju. Dajcie im spokój bo zagrożenie zimnymi mieszkaniami jest realne.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 14:24Źródło komentarza: CBA wchodzi do miejskiej spółki. Nowa ciepłownia pod lupą służbAutor komentarza: Ja...Treść komentarza: Odejmij sobie od wypłaty pięknisiu .Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:22Źródło komentarza: CBA wchodzi do miejskiej spółki. Nowa ciepłownia pod lupą służbAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Radzę autorowi tekstu lepiej sprawdzać miejscowość o której pisze a nie wprowadzać czytelników w błąd. Wyżej wymieniony wypadek miał miejsce w Dubicy Dolnej a nie jak autor tekstu pisze Polubiczach wiejskich.Data dodania komentarza: 29.06.2022, 21:20Źródło komentarza: Jeden samochód na drzewie, drugi w polu. Dwie osoby w szpitalu
Reklama