"Kocołek" wraz z Maciejem Wojczukiem wpisali się na listę strzelców w naszej drużynie w meczu z Avią. - Dobrze, że spotkanie ułożyło się po naszej myśli i mogliśmy cieszyć się z trzech punktów – mówi Kamil Kocoł. - Wiedzieliśmy, że w składzie rywali zabraknie pauzującego za kartki Wojciecha Białka, a w pierwszej połowie boisko musiał opuścić kontuzjowany Mateusz Kompanicki. Moja bramka? Przeczuwałem, że tak może potoczyć się ta akcja, w ciemno wbiegłem za Mariusza Chmielewskiego i piłka trafiła do mnie w polu karnym. Mamy dobry początek rundy wiosennej, ale przed nami kolejne trudne spotkania: teraz mamy Stalową Wolę (wyjazdowy mecz ze Stalą zaplanowany został 26 marca o godzinie 17), potem u siebie nieobliczalną Wisłę Sandomierz i następnie Wisłokę Dębica, z którą zawsze gra się ciężko. Nie będzie łatwych meczów w tej rundzie, każdy jest trudny. My jednak chcemy robić swoje i na nikogo się nie oglądamy. Z naszą grą zawsze może być oczywiście lepiej, są nadal pewne rzeczy do poprawy. Na razie ligowe spotkania rozgrywamy na sztucznej murawie, gdzie trenujemy i na niej mamy zagrać też w spotkaniu z Sandomierzem - podsumowuje piłkarz Podlasia.
Reklama
Kamil Kocoł: Nie będzie łatwych meczów w tej rundzie
Trzecioligowi piłkarze Podlasia Biała Podlaska mogli cieszyć się ostatnio ze zdobytych trzech punktów w meczu u siebie na boisku ze sztuczną murawą z rywalami z Avii Świdnik, po zwycięstwie 2:1. Jednym z bohaterów spotkania był Kamil Kocoł.
- (AK)
- 23.03.2022 13:24

Autor: Fot. Piotr Pyrkosz
Data dodania:
23.03.2022 13:24
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: por. Nos
Treść komentarza: Najgorsze jest to , że takich " Dzbanów " i " Przy-głupów " wyprzedzających przed przejście dla pieszych widzi się dziennie dziesiatki w Białej Podlaskiej . I nie chodzi mi tylko o młodych nie doświadczonych źrebaków , czy dziadów bez kasy w 15 letnich albo i pełnoletnich 18 + rozdygotanych śrutach Audi czy Bmw . Ale o ludzi , którzy jeżdżą już bardzo długo , często zawodowo i w nowych autach z salonu . Za niskie są mandaty w Polsce i za mała liczba punktów za wyprzedzanie na przejściu lub bezpośrednio przed nim ! Ludzie kupujcie kamerki , zakładajcie w autach i zgłaszajcie takich dzbanów !!!
Data dodania komentarza: 28.06.2026, 11:03
Źródło komentarza: Rajd 19-latka w Radzyniu Podlaskim [FILM]
Autor komentarza: Zulu Gula
Treść komentarza: A jak myślisz?
Data dodania komentarza: 27.06.2026, 19:33
Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy
Autor komentarza: [email protected]
Treść komentarza: Czy nikt nie zginął?
Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:53
Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy
Autor komentarza: Rafa
Treść komentarza: Ano beda, beda inwestorzy i miejsca pracy. Za 3606 zl na reke😅Z premia to 3900 plus usmiech szefa.
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:20
Źródło komentarza: Mamy to! Kierowcy pojechali nowym odcinkiem A2
Autor komentarza: Stefan
Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka !
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45
Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze