Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 08:10
Reklama

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami! Kreatywne warsztaty

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu zaprasza na Rodzinne Warsztaty Wielkanocne - własnoręczne wykonywanie palm wielkanocnych.
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami! Kreatywne warsztaty
Rodzinne warsztaty to doskonała okazja do kreatywnego spędzenia czasu z dziećmi
Autor: www.pixabay.com

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu zaprasza na Rodzinne Warsztaty Wielkanocne - własnoręczne wykonywanie palm wielkanocnych. 

Dzięki warsztatom będzie można kreatywnie spędzić czas z dzieckiem. Organizatorzy zapraszają też rodziny ukraińskie. Warsztaty odbędą się 9 kwietnia w godz. 12-14 w nowym budynku GCKiS.  

Wstęp: 5 zł. Zapisy odbywają się pod numerem tel. 572 166 122. Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama