Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 06:58
Reklama

Biała Podlaska: Ściął latarnię i uszkodził 5 samochodów

33-letni mieszkaniec gminy Zalesie stracił panowanie nad swoim BMW i na ulicy Warszawskiej wjechał w znak drogowy, ściął latarnię i uderzył w zaparkowane przy ulicy pojazdy.
Biała Podlaska: Ściął latarnię i uszkodził 5 samochodów
Kierowca bmw był trzeźwy. Prawdopodobną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu drogowego
Autor: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 5.20. Wtedy to, dyżurny bialskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o kolizji, do której doszło na ulicy Warszawskiej. Wysłani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierujący samochodem marki BMW, 33-letni mieszkaniec gminy Zalesie, stracił panowanie nad pojazdem, czego efektem było zniszczenie znaku drogowego, ścięcie latarni i uderzenie w 5 zaparkowanych w pobliżu jezdni samochodów. Policjanci poddali mężczyznę badaniom na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik testu okazał się negatywny. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu drogowego. 33-latek przewoził w swoim aucie pasażerów. Żadne z nich nie ucierpiało.

Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 1,5 tysiąca złotych, a także 6 punktami karnymi. 

Przeczytaj także:

Tragiczny wypadek w Stasinowie. Kierowca seicento nie miał szans

Chotyłów: 29-latka dachowała w rowie

To może Cię zainteresować:

Wpadli pod Lublinem. Mieli przy sobie 3 kg amfetaminy
 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Komisarz 20.04.2022 18:28
Gdzie w Białej Podlaskiej jest KOMISARIAT Policji?

Olaf 20.04.2022 17:20
Towarzystwo ewidentnie mogło być naćpane, co mogą potwierdzić świadkowie zdarzenia. Panowie wyzywali i przeklinali osoby, których samochody zostały uszkodzone. Policja testów narkotykowych nie zrobiła. Panowie jechali z bardzo dużą prędkością dryftując, ślady opon na ulicy warszawskiej widoczne są do dzisiaj. 1500 złotych za jazdę powyżej setki, znajomi policjantów?

Piotr 20.04.2022 09:33
Ładne BMW.... Było.

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama