Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 30 czerwca 2022 23:55
Reklama

Mają szansę na bycie najpiękniejszą w województwie

Dwie mieszkanki gminy - Olga Demiańczuk i Natalia Tarasiuk - zakwalifikowały się do półfinału konkursu piękności i powalczą o tytuł miss województwa mazowieckiego. Wygrana w konkursie otworzy im drogę do startu w ogólnopolskim konkursie piękna "Polska Miss".
Mają szansę na bycie najpiękniejszą w województwie
Natalia i Olga mają szanse na tytuł Miss Woj. Mazowieckiego. Obie pochodzą z powiatu łosickiego
Źródło: Biuro Konkursu

W tegorocznym półfinale konkursu, znalazły się aż 243 półfinalistki - 188 kandydatek do tytułu Miss Woj. Mazowieckiego i Miss m. st. Warszawa oraz 55 pretendentek do tytułu Miss Nastolatek Woj. Mazowieckiego 2022. 

W tym elitarnym gronie znalazły się dwie mieszkanki gminy - Olga Demiańczuk i Natalia Tarasiuk, które powalczą o tytuł miss województwa mazowieckiego. Ewentualna wygrana pozwoli im wystartować  w ogólnopolskiej edycji konkursu piękności "Polska Miss".

Olga Demiańczuk pochodzi z Łosic, ma 26 lat, 178 cm wzrostu i ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Natomiast Natalia Tarasiuk pochodzi z Czuchleb (gm. Łosice), ma 24 lata i 174 cm wzrostu. Uzyskała licencjat na kierunku analityka gospodarki, kontynuuje edukację na tym samym kierunku w Lublinie na UMCS oraz na studia magisterskie na kierunku informatycznym w Warszawie na SGGW.

Konkurs jest szansą dla obu młodych i ambitnych kobiet na zrealizowanie życiowych planów, może być także początkiem kariery w świecie reklamy czy modelingu.

Czytaj także: Szkoła czeka na muzyczne talenty. Zobacz, na czym możesz grać

Czytaj także: Nabór do IV klasy sportowej w SP nr 3 w Białej Podlaskiej


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WoloreTreść komentarza: Co za kitData dodania komentarza: 30.06.2022, 23:19Źródło komentarza: Miej energię ze słońca w zasięgu ręki z firmą PVTIMAutor komentarza: kibicTreść komentarza: Tomasz Nieścieruk, wielki szacun ! I powodzenia !Data dodania komentarza: 30.06.2022, 20:05Źródło komentarza: Tomasz Nieścieruk odchodzi z Podlasia Biała PodlaskaAutor komentarza: wioTreść komentarza: hm , coś tu nie tak. Drzewo to wciąż najtańsze paliwo. Tylko zapewne nie ma zapewnionych kierunków dostaw. Rosja już nam nie da, a zieloni Puszczy Białowieskiej nie dadzą wyciąć. Może jak będzie budowana autostrada to z wycinki pod pas drogowy coś się skombinuje. 48 tysięcy ton rocznie to sporo - a gdzie to trzymać ? Tak mniej więcej jeden kubik waży od 600 do 800 kg w zależności od rodzaju drzewa. Powiedzmy średnio 700 kg . To mniej więcej wychodzi 68500 kubików czyli klocków 1m/1m/1m . A Biała ma taki magazyn ? Gdzieś to trzeba sezonować bo niesezonowane nie spełni znów parametrów ekologicznych. Chyba inwestycja logistycznie źle zaprojektowana, pewnie stąd to cba. Oj widać nie tylko bialskie spółdzielnie się czepiają PECu. Problem jest głębszy bo kto będzie w Białej grzał. Nie ma alternatywy !!! PEC musi istnieć i musi grzać. Dlatego powiem tak : " dajcie PECOWI spokój aż do chwili gdy kaloryfery będą zimne. Potem nie będzie potrzebne CBA. ludzie sami z widłami pójdą na ul. Pokoju. Dajcie im spokój bo zagrożenie zimnymi mieszkaniami jest realne.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 14:24Źródło komentarza: CBA wchodzi do miejskiej spółki. Nowa ciepłownia pod lupą służbAutor komentarza: Ja...Treść komentarza: Odejmij sobie od wypłaty pięknisiu .Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:22Źródło komentarza: CBA wchodzi do miejskiej spółki. Nowa ciepłownia pod lupą służbAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Radzę autorowi tekstu lepiej sprawdzać miejscowość o której pisze a nie wprowadzać czytelników w błąd. Wyżej wymieniony wypadek miał miejsce w Dubicy Dolnej a nie jak autor tekstu pisze Polubiczach wiejskich.Data dodania komentarza: 29.06.2022, 21:20Źródło komentarza: Jeden samochód na drzewie, drugi w polu. Dwie osoby w szpitalu
Reklama