Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 02:35
Reklama

Awanturował się, a potem ukrył się na strychu za meblami. Okazało się, że był poszukiwnay

Do zakładu karnego trafi 44-latek poszukiwany za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. Mężczyzna „wpadł” podczas interwencji domowej. Przed policjantami schował się za meblami na strychu domu. Za kratkami spędzi najbliższe miesiące.
Awanturował się, a potem ukrył się na strychu za meblami. Okazało się, że był poszukiwnay
44-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi, z której zostanie przewieziony do zakładu karnego
Autor: poglądowe/pixabay.com

W minioną sobotę, 21 maja dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany o awanturze w jednym z domów na terenie gminy Komarówka Podlaska. 

Policjanci skierowani na interwencję przed budynkiem zastali mężczyznę, który zapewniał że nic się nie dzieje i nikt nie potrzebuje pomocy. Gdy mundurowi chcieli porozmawiać z innymi domownikami, ten wskazywał im pomieszczenia, do których według jego przekonania mogą wejść mundurowi. Twierdził, że pozostałe są niedostępne i nie ma potrzeby by tam wejść. Takie zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, którzy nie dali się zwieść przekazywanym informacjom i weszli na strych. Tam znaleźli  mężczyznę schowanego za meblami. Jak się okazało był to nietrzeźwy 44-letni awanturnik. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 miesięcy za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece – informuje aspirant Piotr Mucha z KWP w Lublinie.

44-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi, z której zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Czytaj: [Aktualizacja] W Motwicy palił się dom. W środku strażacy znaleźli ciało mężczyzny.

Nie płacił alimentów, teraz szuka go policja


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama