Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 12:58
Reklama

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na rondzie

Mamy kolejne rondo turbinowe w Białej Podlaskiej. W związku z tym, nowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Janowskiej, Armii Krajowej oraz Okopowej przewiduje brak możliwości zmiany pasa na rondzie, a wybór kierunku możliwy jest tylko na wlocie ronda.
Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na rondzie
Na rondzie imienia Żołnierzy Wyklętych trwają prace polegające na oznakowaniu poziomym i pionowym ronda
Źródło: Miasto Biała Podlaska/ Facebook

W związku z kończącą się rozbudową ulicy Janowskiej trwają prace, polegające na oznakowaniu poziomym i pionowym ronda im. Żołnierzy Wyklętych u zbiegu ulic  Janowskiej, Okopowej oraz Armii Krajowej.

Nowa organizacja ruchu na tym skrzyżowaniu o ruchu okrężnym przewiduje brak możliwości zmiany pasa ruchu na rondzie, a wybór kierunku jazdy możliwy jest jedynie na wlocie ronda.

CZYTAJ TAKŻE: Sprawdzamy, jak postępują prace na bialskim dworcu

CZYTAJ TEŻ: Są pieniądze na remont kolejnego odcinka ul. Sidorskiej


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
czyt 03.06.2022 14:07
Możliwy/niemożliwy, nie takie Rondła ze Szwagremmm. Wystarczy popatrzeć na Terebelska/2(E8) i tam nie ma NIEMOżLIWE: oobówka podskoczy, czasami rdzę zostawi, a WIĘKSZE, to wgniotą krawężniki. I kto to teraz wyciągnie? : D :

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!
Reklama
Reklama
Reklama