Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 25 czerwca 2022 04:23
Reklama

Już w weekend Dni Białej Podlaskiej! Mamy harmonogram imprezy

Już w ten weekend w Parku Radziwiłłowskim czeka nas jedna z największych imprez tego roku! Mowa o Dniach Białej Podlaskiej! Wystąpią Wilki oraz Baranovski, ale nie zabraknie też mnóstwa atrakcji dla najmłodszych.
Już w weekend Dni Białej Podlaskiej! Mamy harmonogram imprezy
W ramach Dni Białej Podlaskiej zaplanowano m.in. Holi Festival, czyli Święto Kolorów
Autor: Adam Trochimiuk/Archiwum

Dni Białej Podlaskiej zbliżają się wielkimi krokami. W sobotę 4 czerwca, czyli pierwszego dnia weekendowej imprezy nie zabraknie atrakcji dla dzieci i młodzieży. Jedną z tych, która rok rocznie przyciąga rzeszę młodych ludzi jest z pewnością Holi Festiwal, czyli Święto Kolorów. Na tę atrakcję organizatorzy zapraszają w godz. 13:00-16:00. Tego dnia odbędzie się również III Europejski Festiwal Tradycyjnych Zabaw i Gier w godz. 12:00-16:00. Tego samego dnia o godz. 10:00 zobaczyć będzie można obejrzeć pokaz tańców narodowych w wykonaniu bialskich zespołów. O godz. 16:00 natomiast rozpocznie się Festiwal Piosenki Dziecięcej "Piastuś". Wstęp na wydarzenia wolny.

Z kolei dzień później, bo w niedzielę 5 czerwca na bialczan czeka kilka ciekawych koncertów. Rozpoczną się one o godz. 17:00. W tym roku w Białej Podlaskiej nie zabraknie gwiazd polskiej sceny muzycznej. Usłyszymy bowiem kultowy już zespół Wilki. To z pewnością fenomen polskiej sceny muzycznej, który od 30 lat nieprzerwanie cieszy się ciągle ogromną popularnością. Niezmiennie od 30 lat gromadzą tłumy publiczności podczas swoich występów. Każdy koncert zespołu Wilki to duża dawka pozytywnej energii i doskonała rozrywka. 28 marca tego roku Wilki zaprezentowały pierwszy singel „Liczysz się tylko ty”, a płyta zatytułowana „Wszyscy marzą o miłości” będzie miała swoją premierę w drugim półroczu 2022 roku.

Tego dnia na bialskiej scenie usłyszymy również wykonawcę o pseudonimie Baranovski. Wojciech Baranowski to polski wokalista, kompozytor, autor tekstów i pianista. Na swoim koncie ma dwa albumy studyjne oraz kilka nominacji do Fryderyka.

5 czerwca zagrają też lokalne zespoły – Takatu oraz artyści Studia Wokalnego Brevis. Oprócz tego, od godz. 13:00 najmłodsi będą mogli skorzystać z wesołego miasteczka oraz obejrzeć teatr baniek. Nie zabraknie też występów zespołów, działających przy Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego. Rozstrzygnięty zostanie też konkurs ph. "Bajki, bajeczki...". Wręczona też zostanie Bialska Nagroda Kultury. 

Harmonogram koncertów 5 czerwca: 

16:45-17:15 – Studio Wokalne Brevis

17:20-18:20 – TAKATU

18:25-19:35 – BARANOVSKI

19:35-19:45 – wręczenie Bialskiej Nagrody Kultury

19:45-21:10 – WILKI

CZYTAJ TAKŻE: W Terespolu będą radośnie obchodzić Dzień Dziecka

CZYTAJ TAKŻE: Jerzy Górski wygrał z uzależnieniem. Poznaj jego historię w kinie Merkury


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama