Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 października 2022 12:40
Reklama

Zjechał do rowu i uderzył w drzewo. W samochodzie było 5 osób

Do wypadku doszło wczoraj (22 czerwca) tuż przed północą w Hadynowie w gminie Olszanka. Samochód osobowy, którym podróżowało 5 młodych ludzi, zjechał do rowu i uderzył w drzewo.
Zjechał do rowu i uderzył w drzewo. W samochodzie było 5 osób
Do wypadku doszło 22 czerwca tuż przed północą w Hadynowie w gminie Olszanka. Samochód, którym podróżowało 5 osób, zjechał do rowu i uderzył w drzewo.
Źródło: KP PSP w Łosicach/Facebook

Stanowisko kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łosicach otrzymało informację o wypadku w Hadynowie (gm. Olszanka) o godzinie 23:49, w środę 22 czerwca. Samochód osobowy zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Autem podróżowało 5 młodych ludzi. Zastępy straży pożarnej wraz z Zespołami Ratownictwa Medycznego udzieliły pomocy medycznej osobom poszkodowanym. Wszystkie z obrażeniami ciała trafiły do szpitali. 
Na miejscu pojawiły się zastępy JRG Łosice, OSP Olszanka, OSP Pietrusy oraz 4 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz policja. 

Samochód dosłownie roztrzaskał się na drzewie. Podróżowało nim 5 osób. Fot. KP PSP w Łosicach

"Patrząc na uszkodzenia można mówić o wielkim szczęściu osób jadących pojazdem, które zdołały same opuścić wrak samochodu przed przyjazdem służb. Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze." – przekazują strażacy z KP PSP w Łosicach.

CZYTAJ TAKŻE: Dachowanie dwóch aut. Siedem osób trafiło do szpitala

PRZECZYTAJ: Łosiccy policjanci apelują do wyjeżdżających na urlop


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dawid 24.06.2022 13:53
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

;jkl 25.06.2022 15:58
jak po kazdym wypadkiem.hiena cmentarna

Kupię 23.06.2022 11:43
Będą klepać ten rozbity złom czy oddadzą na szrot ? ? Ja z chęcią kupię tego rozbitego śruta . Wyklepię go , poszpachluję , pomaluję i ........ za tydzień wrzucę na Allegro tego grata jako.... "Okazja " , " Igła " , " Nie Bity "

lu 25.06.2022 15:59
i bez katalizatorow dodaj

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RyszardTreść komentarza: Chyba kogoś przy wręczaniu Zasłużony dla Koła Bialczan złośliwie pominięto !!! To nie powinno się zdarzyć !!!Data dodania komentarza: 03.10.2022, 20:13Źródło komentarza: Świętowali 100-lecie Koła BialczanAutor komentarza: BialaninTreść komentarza: Jeśli mieszkańcy naszego miasta to bialanie to nazwa Koło Bialczan jest chyba nieaktualna.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 15:45Źródło komentarza: Świętowali 100-lecie Koła BialczanAutor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieci
Reklama
Reklama
Reklama