Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 17:30
Reklama

Wysyp pijanych kierujących w miniony weekend

W miniony weekend parczewscy policjanci zatrzymali sześciu nietrzeźwych rowerzystów oraz dwóch nietrzeźwych kierujących pojazdami. Rekordzista miał w organizmie 3,8 promila alkoholu. Wszyscy zatrzymani cykliści zostali ukarani mandatami w wysokości 2,5 tysiąca złotych. Kierowcy pojazdów trafią przed sąd.
Wysyp pijanych kierujących w miniony weekend
Parczewscy policjanci zatrzymali w miniony weekend ośmiu nietrzeźwych kierujących
Autor: Pixabay

- Do pierwszego zdarzenia doszło już w piątek, kilka minut po godzinie 20:00 w miejscowości Siemień. Mundurowi w trakcie swojej służby zauważyli kierującego rowerem, który mógł znajdować się w stanie nietrzeźwości. Przeczucia ich nie myliły. Zatrzymali cyklistę do kontroli drogowej. Okazało się, że 51 – letni mieszkaniec gminy Siemień w swoim organizmie miał 3,8 promila alkoholu. Z relacji mundurowych wynika, że jak na tak niechlubny wynik mężczyzna był dość komunikatywny.

Niespełna po zakończeniu czynności pod lupę funkcjonariuszy wpadł kolejny rowerzysta. Również w miejscowości Siemień. Tym razem to również 61- letni mieszkaniec gminy Siemień, ale tym razem badanie dało wynik 1,6 promila alkoholu – wylicza oficer prasowy parczewskiej policji, starszy sierżant Ewelina Semeniuk.

Także w tej samej gminie policjanci zatrzymali jej 76-letniego mieszkańca. Badanie wykazało u niego prawie promil alkoholu w organizmie.

Ostatni tego dnia nietrzeźwy rowerzysta to 57-letni mieszkaniec gminy Jabłoń. Badanie stanu trzeźwości wykazało u mężczyzny 1,7 promila.

Sobotni ranek również okazał się dla policjantów pracowity. W miejscowości Podedwórze zatrzymali 41 – letniego mieszkańca gminy Jabłoń, który poruszał się rowerem po drodze publicznej mając ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

W niedzielny poranek mundurowi otrzymali wezwanie do kolejnego pijanego kierującego. Tym razem nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję w miejscowości Białka. Z ustaleń policji wynika, że 33-letni kierujący Toyotą mieszkaniec Lublina uderzył w prawidłowo zaparkowane auto marki Mercedes. Badanie na stan trzeźwości wykazało u kierującego Toyotą ponad 1,5 promila.

Kolejne godziny służby funkcjonariuszy przyniosły następny przypadek nietrzeźwego cyklisty w miejscowości Kostry. 47-letni mieszkaniec gminy Milanów zwrócił na siebie uwagę policjantów swoim nieprawidłowym torem jazdy. Badanie wykazało u niego 3,4 promila alkoholu.

- Ostatni nietrzeźwy kierujący to 49 – letni mieszkaniec Parczewa. Mężczyznę zauważył świadek, podczas gdy kierując pojazdem marki Audi stracił panowanie i zjechał do przydrożnego rowu, w miejscowości Stępków. Ponadto kierujący audi stwarzał zagrożenie dla innych kierujących, zmuszał ich do gwałtownego hamowania. Mężczyzna sam wydostał się z pojazdu i oddalił się z miejsca zdarzenia. Jego dane ustalili policjanci. Okazało się, że przyczyną ucieczki był prawdopodobnie stan nietrzeźwości, ponad 3 promile alkoholu. Został zatrzymany. Wszyscy amatorzy jazdy na podwójnym gazie odpowiedzą za swoje zachowanie. Nietrzeźwi rowerzyści zostali ukarani wysokimi mandatami po 2,5 tysiąca złotych, natomiast pozostali kierowcy za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości odpowiedzą przed sądem – wyjaśnia starszy sierżant Ewelina Semeniuk.

Czytaj także: Szesnastolatek uciekał przed policyjną grupą SPEED

Czytaj też: Kierowca ciężarówki był tak pijany, że wypadł z kabiny

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
RYSZARDEK 01.07.2022 10:36
JEŚLI KTOŚ MÓWI ŻE WYPICIE I JAZDA POJAZDEM NIE SAMOCHODOWYM PO JEDNYM PIWIE STANOWI ZAGROŻENIE DLA SIEBIE SAMEGO I INNYCH UŻYTKOWNIKÓW TO NIE ZNAJDUJĘ SŁÓW JAK MOŻNA TAKIEGO OSOBNIKA CZY OSOBNICĘ NAZWAĆ.

Mily 29.06.2022 10:53
To co im najlepiej wychodzi zlacac pijanego rowerzystę 😁😁🤣🤣🤣🤣

ReklamaStudnie wiercone, pompy ciepła, deszczownie, nawodnienia, tel. 508 046 239, 504 320 592
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja67Treść komentarza: Po meczu mam 3 wnioski. 1. drużyna prezentuje się po raz drugi bardzo pozytywnie, a to nie może być przypadek. 2. murawy wykonanej przez zachwalaną przez rzeczniczką i samego prezydenta miasta firmę tel - bruk nie jest w stanie uratować nikt, bo pod kilku centymetrową jest warstwa ziemi-betonu. 3. miał być stadion na miarę potrzeb a wyszła trybunka która spełniła oczekiwania ok.1000 osób w sytuacji gdy transmisję na YouTube obejrzało 6000 tyś.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 16:21Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: PiknikTreść komentarza: A niby co się działo na trybunach? Sędzia musiał przerwać mecz, bo ktoś rzucił piroData dodania komentarza: 14.08.2022, 14:05Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: czy to korner czy to rogTreść komentarza: Wiecej piszecie o kibicach racach i o tym co sie dzialo na trybunach niz o tych wspanialych chlopakach z Podlasia.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 13:14Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: *":'"Treść komentarza: Polowanie czas zacząć .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 12:49Źródło komentarza: Nocny pożar w przetwórni ryb. Szacowane straty to 1,5 mln złAutor komentarza: eyutyiouypTreść komentarza: https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/one-piece-film-red-full-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/bullet-train-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/thor-love-and-thunder-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/top-gun-maverick-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/nope-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/beast-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/dragon-ball-super-hero-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.hybrid-analysis.com/sample/7c7381606bd2aa6115c36d608b4953802795eff32a00f64039c9c0094ff79bb8 https://blog.ineuron.ai/Compound-versus-Recurve-Armbr-ste-yYcrKmzpAf https://ameblo.jp/yinileon/entry-12758690241.html https://dataverse.harvard.edu/dataverse/avec-un-classique/ http://herbarium.biol.sc.edu/floracaroliniana/checklists/checklist.php?cl=1827 https://www.onfeetnation.com/photo/albums/hsjhksdkjduwyrjhdask http://allabouturanch.com/forum/topics/ydgkhgshd6 https://github.com/tersengat/naerti-ts-inaaghmdeg-gadabrunebuli-arbalet-i/blob/main/README.md https://okcheartandsoul.com/news/maggior-parte-di-questi-sono/ https://nashkursk.com/events/s-tochki-zreniia-udobstva-blochnye-luki/44029/ https://www.vbtc.news/politics/sostavnye-i-rekursivnye-arbalety/5891/Data dodania komentarza: 13.08.2022, 21:29Źródło komentarza: Gmina Drelów
Reklama
Reklama
Reklama