Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 11:33
Reklama

Tragiczny finał pożaru. 50-latek zginął ratując plony

Wczoraj, w miejscowości Zofijówka, w powiecie łukowskim, doszło do tragicznego w skutkach pożaru. 50-latek próbując gasić palące się zboże doznał poważnych obrażeń ciała. Jego życia nie udało się uratować.
Tragiczny finał pożaru. 50-latek zginął ratując plony
Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w miejscowości Zofijówka
Autor: KPP w Łukowie

Wczoraj po godzinie 12.00 dyżurny łukowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze, do którego doszło w miejscowości Zofijówka, w powiecie łukowskim. Z relacji zgłaszającego wynikało, że ogień zajął rosnące zboże i bele słomy. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że w pole konnym zaprzęgiem przyjechał 50-latek wraz ze swoją matką. Czekali na kombajn, który miał skosić ich zboże. W pewnym momencie kobieta zauważyła rozprzestrzeniający się po polu ogień, a jej syn zaczął go gasić. W tym czasie ogień przeniósł się na jego ubranie.

- Na pomoc przybiegli mieszkający w pobliżu sąsiedzi, kocami próbowali ugasić palące się na mężczyźnie ubranie. Wezwani na miejsce strażacy natychmiast przystąpili do akcji. Okazało się, że 50-latek doznał rozległych poparzeń ciała i nieprzytomny został przetransportowany śmigłowcem do specjalistycznego szpitala. Niestety mimo udzielanej pomocy życia mężczyzny nie udało się uratować. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają dlaczego doszło do tragicznego w skutkach pożaru – informuje aspirant sztabowy Marcin Józwik.

Czytaj także: Pożar w bialskim szpitalu. Część pacjentów została ewakuowana [AKTUALIZACJA]

Sprawdź też: Złodziejska para grasowała po Białej Podlaskiej od czerwca


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama