Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 13:41
Reklama

Będzie festyn rodzinny

Koło Gospodyń Wiejskich "Terra Bella" oraz sołtys wsi Terebela zapraszają na niedzielny rodzinny festyn. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji. Przed publicznością zaprezentuje się Teatr Obrzędowy "Czeladońka", a najmłodsi skorzystają z dmuchańców i animacji.
Będzie festyn rodzinny
Z myślą o dzieciach przygotowano animacje i dmuchańce
Autor: Archiwum

W Terebeli odbędzie się już po raz drugi rodzinny festyn. Wszystkich chętnych organizatorzy zapraszają w niedzielę 14 sierpnia od godz. 13:00 na plac przy świetlicy wiejskiej.

W programie znalazło się mnóstwo atrakcji. Jedną z nich będzie występ Teatru Obrzędowego "Czeladońka" z Lubenki. Zaplanowano też występ zespołów, działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Białej Podlaskiej. Nie zabraknie też wspólnej biesiady oraz śpiewania. Pokaz strażacki zaprezentują strażacy ochotnicy, a na wspólne przejażdżki zaprasza grupa Bialscy Motocykliści. Koło Gospodyń Wiejskich "Terra Bella" przygotuje pyszny poczęstunek. Oczywiście rodzinny festyn nie może odbyć się bez atrakcji dla najmłodszych. Z myślą o nich organizatorzy przygotują dmuchańce i animacje. Posilić można się będzie również na stoiskach gastronomicznych, w tym również z lodami i bubbletea. Na zakończenie wszyscy wezmą udział w wieczornej dyskotece pod gwiazdami. 

Czytaj także: Wystrzałowa impreza w Terespolu! Będą koncerty i wojskowy piknik

Czytaj też: Dni Sławatycz to czas wystrzałowej zabawy. Przeżyjmy to jeszcze raz!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama