Fundacja Dom Belli w Białej Podlaskiej po raz trzeci organizuje akcję pod wdzięczną nazwą "Kotołajki". Jej głównym założeniem jest to, by każdy koci podopieczny fundacji otrzymał prezent. Jak poznać potrzeby kotów? Każdy z nich... pisze list, w którym wymieni, co najbardziej jest mu potrzebne. Wśród potrzeb znajdują się zazwyczaj np. karma, transporter, drapak, zabawki, przysmaczki, kocyk czy legowisko.
Już w najbliższą sobotę 25 listopada o godz. 18:00 na fanpage'u Fundacji Dom Belli na Facebooku pojawią się zdjęcia kotów, które szukają swoich Kotołajów.
– Każdy kot może mieć dwóch darczyńców. Pod zdjęciem wybrańca piszemy nasz stały tekst "Zostanę Twoim Kotołajem" i zaczynamy realizację kocich marzeń. Paczkę dostarczamy osobiście 3 grudnia – godzinę ustalimy dla każdego – na ul. Prusa 12 i tym samym odwiedzamy swojego podopiecznego. Wierzę, że jak zawsze nas nie zawiedziecie – przekazuje Izabela Kunicka, założycielka Fundacji Dom Belli.
Dodaje, że kocie potrzeby, będą podane w krótkiej formie przy każdym zdjęciu. Zachęcamy do udziału w akcji!














![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)
![Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW] Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-parczewskie-smaki-z-marka-lubelskie-lista-laureatow-1764579477.png)




Napisz komentarz
Komentarze