Dziś, 6 marca rolnicy po raz kolejny manifestują przeciwko unijnej polityce klimatycznej, Zielonemu Ładowi i niekontrolowanemu napływowi produktów rolno-spożywczych z Ukrainy.
Do rolników dołączyli leśnicy, myśliwi. Do Warszawy pojechali też rolnicy z naszego regionu. – Wyjechaliśmy na 4 autokary: 1 z Wisznic, 1 z Tucznej i 1 z Łomaz. Z Łomaz pojechał też bus – mówi rolnik z Łomaz, Michał Filipiuk.
Protest rozpoczął się o godz. 11 pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów na Alejach Ujazdowskich. Szacuje się, że w stolicy może być 150 000 protestujących.
Władze stolicy nie zgodziły się, żeby na ulice wyjechały ciągniki.

CZYTAJ TEŻ:
![Nasi rolnicy na proteście w Warszawie [ZDJĘCIA] Nasi rolnicy na proteście w Warszawie [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xl-nasi-rolnicy-na-protescie-w-warszawie-1709724277-full.jpg)











![Zalesie. Przedszkolaki dekorowały pierniki [ZDJĘCIA] Zalesie. Przedszkolaki dekorowały pierniki [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-zalesie-przedszkolaki-dekorowaly-pierniki-zdjecia-1765796280.jpg)
![Rossosz. Mieszkańcy zasiedli do wigilii [ZDJĘCIA, FILM] Rossosz wigilia kiermasz](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-rossosz-mieszkancy-zasiedli-do-wigilii-zdjecia-film-1765795122.jpg)



![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [14-12-2025] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [14-12-2025]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-14-12-2025-1765697551.jpg)


![Mikołaje Słowa Podlasia rozdali prezenty! [GALERIE ZDJĘĆ, WIDEO] Mikołaje Słowa Podlasia rozdali prezenty! [GALERIE ZDJĘĆ, WIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-mikolaje-slowa-podlasia-rozdali-prezenty-1765835068.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze