Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 czerwca 2026 16:17
Reklama baner reklamowy word biała podlaska
Reklama

Łomazy. Biblioteka z dofinansowaniem

Gminna Biblioteka Publiczna w Łomazach pozyskała dofinansowanie w wysokości 10 tys. zł. na zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych w 2024 r.
Łomazy. Biblioteka z dofinansowaniem
Gminna Biblioteka Publiczna w Łomazach pozyskała dofinansowanie w wysokości 10 tys. zł. na zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych w 2024 r.

Źródło: GBP w Łomazach (fb)

Program organizowany jest przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Bibliotekę Narodową w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
 

Celem programu jest promowanie czytelnictwa,  wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów w bibliotekach publicznych. 
 

– Biblioteka w Łomazach co roku bierze udział w tym projekcie. Dzięki temu pozyskiwane są dodatkowe środki finansowe na wzbogacenie i uzupełnienie księgozbioru biblioteki – mówi dyrektor GBP w Łomazach, Agata Chwalewska.

Dodaje, że przy dokonywaniu zakupów uwzględniane są sugestie czytelników. – Propozycje tytułów można zgłaszać osobiście w bibliotece, telefonicznie pod numerem:  83 341 70 43 lub na e-maila: [email protected]. Zapraszamy do składania swoich propozycji książkowych – zachęca dyrektor placówki.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Klasyk Treść komentarza: pożeczki i inne drzewa Data dodania komentarza: 20.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Nowe imperium dyni. Jak susza zmienia Lubelszczyznę? Autor komentarza: Ela Treść komentarza: Jaki sukces ? Typ to zakala rodziny z dlugami. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 21:43 Źródło komentarza: Dominik Szewczyk wywalczył tytuł mistrza Polski w Zalesiu Autor komentarza: żenuła Treść komentarza: Popieram częściowo pana Halickiego i dokładam swoją "cegiełkę" - większość procedury "zrzucono" na zgłaszającego (odpowiednia lokalizacja inwesycji, wycena, etc.). Co mieszkańca obchodzi, czy w tym lub tamtym miejscu, zgodnie z MPZP "NIE WOLNO" wybudować wieżyczki tudzież ambony ornitologicznej? Bo BO schodzi na psy. Instytucja publiczna jak SZKOŁA finansowana przez władzę i składki rodziców oraz darczyńców i firmy zaprzyjaźnione sięga swą "łapą" po jeszcze - bo dyrekcja nieudolnie zarządza finansami. Pff i jeszcze trochę. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 13:04 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Budżet Obywatelski coraz mniej obywatelski? Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Wszystko fajnie tylko trzeba znaleźć rozwiązanie dużego ubytku wód gruntowych w Międzyrzecu i pobliskiej okolicy Czy to wina wipaszu czy producentów drobiu pieczarek i świniarnia bo tego w okolicy jest naprawdę dużo setki kurników myślę że w promieniu 10km takich budynków różnego przeznaczenie jest lekko ponad 200 sztuk Jest władza niech się zajmie tym problemem A nie myśleć o inwestycji za kilka baniek na żwirowni jak tam za rok może dwa będzie sadzawka A nie kąpielisko chyba że dla much i ptaków Już poszło 5.5 miliona na stok i co z niego mamy w pewnym czasie pośmiewisko na całą Polskę np w TVN turbo był reportaż 🤣🤣🤣🤣 Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:44 Źródło komentarza: Międzyrzec Podlaski. Do miasta przyjechała Sława Przybylska [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Dlaczego Lublin ? Treść komentarza: Dlaczego tą sprawą zajmuje się komenda Policji w Lublinie a nie nasza komenda w Białej Podlaskiej ? Co to nasi kryminalni gorsi ? A nasi kryminalni co mają robić .... zajmować się kradzieżą komptów z blokowych piwnic czy snopków zboża z pola ? Data dodania komentarza: 19.06.2026, 22:51 Źródło komentarza: Z OSTATNIEJ CHWILI. Zabójstwo Rosjanina w Białej Podlaskiej. ABW i policja zatrzymały podejrzanego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama