Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 06:16
Reklama
Reklama

W trakcie wyprzedzania potrąciła rowerzystkę. Cyklistka trafiła do szpitala

Jadąca osobówką 19-latka podczas wyprzedzania zderzyła się z rowerzystką. Rowerzystka trafiła do szpitala.
W trakcie wyprzedzania potrąciła rowerzystkę. Cyklistka trafiła do szpitala
Rowerzystka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala

Źródło: KMP Biała Podlaska

Do zdarzenia doszło 3 listopada około godz. 10.45 w miejscowości Worsy. 

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Kia, podczas manewru wyprzedzania zderzyła się bocznie z rowerzystką. W chwili zdarzenia cyklistka wykonywała manewr skrętu w lewo – informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Za kierownicą auta siedziała 19-latka, natomiast jednośladem podróżowała 70-latka. 

Rowerzystka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama