Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 lutego 2026 23:57
Reklama
Reklama
Reklama

Zaginął Wiktor Hładuniuk. Gdzie przebywa się mężczyzna?

Policjanci z Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim poszukują zaginionego 56-letniego Wiktora Hładuniuka. Mężczyzna ostatni raz kontaktował się z bliskimi 3 grudnia tego roku. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania
Zaginął Wiktor Hładuniuk. Gdzie przebywa się mężczyzna?
Wszystkie osoby, które mają wiedzę o miejscu pobytu mężczyzny proszone są o pilny kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 47 814-12-10 lub pod numerem alarmowym 112

Źródło: KMP Biała Podlaska

Wszystkie osoby, które mają wiedzę o miejscu pobytu mężczyzny proszone są o kontakt na numerem tel. 47 47 814-12-10 lub na numer alarmowy 112.  

Policjanci z komisariatu w Janowie Podlaskim poszukują zaginionego:

Wiktor Hładuniuk

s. Bronisława

ur. 25.01.1968 roku

zam. Nowy Pawłów 82

Rysopis: Wzrost ok 170 cm, włosy krótkie ciemny blond, oczy piwne, niepełne uzębienie. Mężczyzna ostatni raz kontaktował się z bliskimi w dniu 03 grudnia 2024 r. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę o miejscu pobytu mężczyzny proszone są o pilny kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 47 814-12-10 lub pod numerem alarmowym 112.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Janko MuzykantTreść komentarza: Zacznijmy od tego, że w służbach ręka rękę myje. Zawartość % to nie są dane wrażliwe (ogłaszane wszem i wobec jak ktoś zostanie zatrzymany) Piją za swoje, lecz pobory mają za moje. Chciałbym wiedzieć czy po piwie czy po szklanie?. Jeżeli to służba celno-drogowa to gdzie pili. Pod jałowcem czy na stołówce. Jeżeli pod jałowcem to jak dojechali na oddział. Jeżeli ktoś jest na świeczniku to ma od niego bić blask nie swąd knota. Nie dość że Janusz to jeszcze fujara.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 17:04Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: RolnikTreść komentarza: Na chorych ludzi to powinno się zbierać pieniążki . Na leczenie . Ale dla jakiegoś przedsiębiorcy na odbudowę biznesu ? Pewnie z ubezpieczenia weźmie więcej niż to było warte . Każdy teraz o zdrowych zmysłach ubezpiecza swój biznes . KAŻDY O ZDROWYCH ZMYSŁACH UBEZPIECZA!!!! A nam Rolnikom zawsze robią pod górkę i dotacje coraz mniejsze . To może i my rolnicy będziemy robić sobie zbiórkę bo mamy dotacje coraz mniejsze i Unia Europejska nas oszukuje . Nam rolnikom nich nie daje a przedsiębiorcy sobie zbiórki robią na biznesy .Data dodania komentarza: 2.02.2026, 16:16Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Alkomat dawać do końca życia .Treść komentarza: Wielu ludzi zna dane i wie kim byli pijacy . Ale świat i opinia publiczna powinna poznać imiona, nazwiska , adresy , zdjęcia itp tych ludzi aby ich omijać z daleka . Skoro pili alkohol w pracy to mogą też po pijanemu autem jeżdzić ( mogą ale nie muszą ) .... ale lepiej omijać takich z daleka . Ciekawe gdzie teraz pracę znajdą ? Nie bardzo chcą zatrudniać takich co w pracy chleją . Może gdzieś przy łopacie znajdą robotę lub w ochronie bo nigdzie indziej nikt ich nie zatrudni . Większość osób z okolicy wie o kogo chodzi i nie zatrusnią takich . Ja bym ich zatrudnił ale co dziennie bym ich sprawdzał alkotestem czy do pracy przychodzą trzeźwi ?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 16:10Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: FeliksTreść komentarza: To już takie stare aż żałosne.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 14:48Źródło komentarza: Podejrzany o zabójstwo ratownika medycznego jest poczytalnyAutor komentarza: Janko FujaraTreść komentarza: A może zacznijmy od tego, do czego ich dane są tobie potrzebne? Własnego życia nie masz?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 14:14Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama