Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 06:59
Reklama
Reklama
Reklama

Ukradł ledową lampę. Grozi mu do 5 lat więzienia

47-latek z Radzynia Podlaskiego zdemontował i ukradł lampę ostrzegawczą, która zamocowana była na samochodzie zaparkowanym na terenie jednej z miejscowych firm. Mężczyzna wpadł, bo następnego dnia, kiedy przechodził w pobliżu tej firmy, został rozpoznany przez właściciela, który przejrzał zapis monitoringu. Sprawcy kradzieży grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.
Ukradł ledową lampę. Grozi mu do 5 lat więzienia
Mężczyznę rozpoznał właściciel firmy

Źródło: KPP Radzyń Podlaski

Do kradzieży ledowej lampy błyskowej doszło 11 grudnia na terenie jednej z firm w Radzyniu Podlaskim. Wówczas nieznany mężczyzna ukradł ledową lampę ostrzegawczą zamontowaną na dachu samochodu zaparkowanego na terenie firmy. 

– Zainstalowany monitoring na terenie obiektu zarejestrował sprawcę kradzieży. Nieświadomy złodziej następnego dnia przechodził w pobliżu firmy i wówczas został rozpoznany przez właściciela. Wezwani na miejsce mundurowi zatrzymali 47-latka podejrzanego o popełnienie przestępstwa – mówi podkomisarz Piotr Mucha z KPP w Radzyniu Podlaskim. 

Wartość strat oszacowana została na kwotę 1000 złotych.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama