W nocy z środy na czwartek termometry w Białej Podlaskiej pokażą około 2–3°C, a lokalnie temperatura przy gruncie może spaść poniżej zera. Wilgotność przekroczy 95%, co oznacza możliwość tworzenia się mgieł i niskiego zamglenia. Wiatr będzie słaby, do 20 km/h, a ciśnienie utrzyma się na poziomie 1023 hPa.
Rano chłodno, ale pogodnie. Po ustąpieniu mgieł temperatura zacznie rosnąć – około godziny 9 będzie już 6–7°C. Ciśnienie pozostanie wysokie, co zapewni stabilną aurę.
W ciągu dnia dominować będzie słońce z niewielkim zachmurzeniem. Temperatura maksymalna wyniesie około 12–13°C, przy umiarkowanym wietrze z południowego zachodu (do 30 km/h).
Wieczorem zrobi się chłodniej – około 8–9°C. Wiatr nieco osłabnie, a niebo pozostanie niemal bezchmurne.
CZYTAJ TEŻ:

![Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA] łobaczew mały zbiórka pożar warsztatu pomoc](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-zniszczyl-stolarnie-w-lobaczewie-malym-trwa-zbiorka-zdjecia-1770032834.jpg)
![Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ] Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-publicznosc-spiewala-z-wokalistami-galeria-zdjec-1769776464.jpg)












Napisz komentarz
Komentarze