Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 sierpnia 2026 12:27
Reklama
Reklama baner reklamowy word biała podlaska
Reklama
Coś dla miłośników fotografii

Tuczna. Zimowe piękno gminy w obiektywie

Mieszkańcy gminy Tuczna mogą wziąć udział w ciekawym konkursie. Wystarczy zrobić zdjęcie w gminie, pokazując zimową aurę.
Tuczna. Zimowe piękno gminy w obiektywie
Aby wziąć udział w konkursie, należy uchwyć zimowe piękno gminy Tuczna – charakterystyczne miejsce, widok lub zabytek w zimowej scenerii

Źródło: GOKiS w Tucznej

Organizatorem konkursu są wójt gminy Tuczna oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Tucznej.

Aby wziąć udział w konkursie, należy uchwyć zimowe piękno gminy Tuczna – charakterystyczne miejsce, widok lub zabytek w zimowej scenerii. Konkurs skierowany jest do mieszkańców gminy.

Prace oceniane będą w kategoriach:
 

  • dzieci do 10 lat,
  • dzieci i młodzież 10-16 lat,
  • młodzież powyżej 16 roku życia.
     

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 2 zdjęcia, które mogą być wykonane aparatem lub telefonem. Fotografie muszą być wykonane na terenie gminy Tuczna.

Zdjęcia należy wysłać na adres: [email protected] do 30 stycznia 2026 r.
 

Na laureatów czekają nagrody i dyplomy. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na facebookowym profilu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Tucznej. Więcej informacji: 739-180-313.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kto to ? Treść komentarza: A kto to jest ? To jakiś piłkarz ? Grał w ekstraklasie ? Czy w reprezentacji Polski ? Data dodania komentarza: 2.08.2026, 21:19 Źródło komentarza: Nie żyje Wojciech Machnowski Autor komentarza: Mariusz Naumiuk Treść komentarza: W Sądzie jasno określiłem, że jeśli moja była żona nie przedstawi dokumentów badań DNA, że Dawid I Michał są moimi synami genetycznymi to nie mamy o czym rozmawiać. W 2023 roku spostrzegłem, że (moje siostry) córki moich rodziców wraz z Prokuraturą tuż przed 14 luty 2014 roku zabiły moją mamę w Szpitalu w Białej Podlaskiej, która żyła dwa lata na wystawionym akcie zgonu. Więc czego mogę się jeszcze domyślać, gdybym wiedział o tym, nie zadawałbym się z rodzeństwem.Nigdzie się nie ukrywałem, myślę, że organy ścigania jak i policja każdego dnia doskonale wiedzieli gdzie jestem. Jeszcze nie wiem co z moim dzieckiem, które urodziło się w 2023 roku oraz jego mamą piękną czarnooką z USA pochodzenia ukraińskiego. Pani w Sądzie Rejonowym w Białej Podlaskiej powiedziała, że tam w Sławacinku Starym nie mam czego szukać. Data dodania komentarza: 2.08.2026, 16:32 Źródło komentarza: Nie płacił alimentów, teraz szuka go policja Autor komentarza: Mariusz Naumiuk Treść komentarza: mieszkałem w Danii to był 2014 rok, więc czego mogę się więcej domyślać....? Data dodania komentarza: 2.08.2026, 16:14 Źródło komentarza: Nie płacił alimentów, teraz szuka go policja Autor komentarza: Mariusz Naumiuk Treść komentarza: mieszkałem w Danii to był 2014 rok, więc czego mogę się więcej domyślać....? Data dodania komentarza: 2.08.2026, 16:13 Źródło komentarza: Nie płacił alimentów, teraz szuka go policja Autor komentarza: Mariusz Kazimierz Naumiuk Treść komentarza: Jeśli moja była żona nie przedstawi dokumentów z badań DNA, że jestem genetycznym ojcem to nie mamy o czym rozmawiać. Nigdzie się nie ukrywałem, a Państwo Polskie dokładnie wiedziało, że mieszkałem od czasu, kiedy Polska nie była w EU w Danii . O czym mowa, kiedy w 2023 roku spostrzegłem, że prokuratura wraz z własnymi córkami moich rodziców na 100% zabiły w Szpitalu w Białej Podlaskiej moją mamę ś.p. Stanisławę, która żyła dwa lata na akcie zgonu... Czego więc mogę się jeszcze domyślać.... Data dodania komentarza: 2.08.2026, 15:57 Źródło komentarza: Nie płacił alimentów, teraz szuka go policja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama