Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 15 lutego 2026 01:42
Reklama
Reklama
Reklama

Nieudana próba korupcji funkcjonariusza

Nie powiodła się próba skorumpowania funkcjonariusza Straży Granicznej wykonującego zadania służbowe. Funkcjonariusz Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki w Terespolu w trakcie dokonywania odprawy granicznej na drogowym przejściu granicznym w Terespolu na kierunku wyjazdowym z Polski zatrzymał obywatela Rosji, który próbował mu wręczyć 15 euro łapówki.
Nieudana próba korupcji funkcjonariusza

Autor: Nadbużański Oddział Straży Granicznej

Obywatel Rosji, poruszając się na terenie przejścia granicznego, złamał przepisy ruchu drogowego i chciał, aby funkcjonariusz nie wystawił mu z tego tytułu mandatu karnego. Funkcjonariusz pieniędzy nie przyjął, a o próbie korupcji powiadomił swoich przełożonych. W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze. Zatrzymany obywatel Rosji po przedstawieniu mu zarzutów dobrowolnie poddał się karze 1 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 1 rok.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Jfsdyhvd 06.09.2018 09:17
Gdyby to było 150e to byśmy o tym tu nie przeczytali ?

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: brązowenosylitwiniukaTreść komentarza: Ta gnojowica do ciebie idealnie pasuje, platformiany trollu.Data dodania komentarza: 13.02.2026, 23:33Źródło komentarza: Biała Podlaska. Radni prezydenta szykują podwyżkę włodarzowi miastaAutor komentarza: Zulu GulaTreść komentarza: Pójdźmy dalej z fantazjami. "Złote tarasy" i "Galeria Sfera" do natychmiastowego wyburzenia bo w szczerym bialski polu będzie KFC! Już to widzę jak licealiści z Kraszaka i Platerki biegną na kurczaka w przerwie między religią a WF.Data dodania komentarza: 13.02.2026, 21:19Źródło komentarza: W Białej Podlaskiej będzie KFC. Przy ul. Armii Krajowej powstanie park handlowyAutor komentarza: Zulu GulaTreść komentarza: Dyrektor z zawodu, jak u Barei. Na twarzy ma to wypisane.Data dodania komentarza: 13.02.2026, 21:10Źródło komentarza: Gmina Tuczna ma nowego sekretarzaAutor komentarza: Ja, dziadek i ojciecgnojowicęTreść komentarza: Ty lepiej napisz czy w smoleńsku był zamach czy nie ? Bo my z dzadkiem i ojcem pijąc gnojowcę we trzech do dziś nad tym rozkminiamy.Data dodania komentarza: 13.02.2026, 13:01Źródło komentarza: Biała Podlaska. Radni prezydenta szykują podwyżkę włodarzowi miastaAutor komentarza: K....Treść komentarza: I dziadek dobrze myslał . Po co tacy starzy po 65 roku życia mają siać spustoszenie na drodze . Niech sami oddają prawo jazdy albo im zabierać .Data dodania komentarza: 13.02.2026, 12:58Źródło komentarza: Kąkolewnica. Osobówka potrąciła rowerzystkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama