Audi kierował 50-letni mieszkaniec Parczewa, który na skrzyżowaniu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej nissanem 44-letniej mieszkance gminy Kock. Uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła 50-letnia pasażerka audi. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia i po raz kolejny apelują o bezpieczną i ostrożną jazdę.
Zderzenie aut, pasażerka szpitalu
Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło w Tchórzewie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A6 doprowadził do zderzenia z osobówką marki Nissan Almera.
- 26.10.2018 11:48 (aktualizacja 20.07.2023 23:28)

Reklama

![Łomazy. Powiatowy konkurs rozstrzygnięty [ZDJĘCIA, WYNIKI] Łomazy. Powiatowy konkurs rozstrzygnięty [ZDJĘCIA, WYNIKI]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-lomazy-powiatowy-konkurs-rozstrzygniety-zdjecia-wyniki-1770110386.jpg)














Napisz komentarz
Komentarze