AZS AWF Biała Podlaska – KPR Legionowo 31:19 (14:7)
AZS AWF Biała Podlaska: Kozłowski 2, Adamiuk - Wołyncew 7, Łazarczyk 4, Urbaniak 4, Ziółkowski 3, Stefaniec 3, Bekisz 2, Kriuczkow 2, Niedzielenko 2, Banaś 1, Nowicki 1, Maksymczuk.
13 października bialczanie pokonali u siebie KPR po rzutach karnych - w meczu padł remis 24:24. Ale to spotkanie musiało zostać powtórzone przez błąd sędziów. I tym razem nie było już wątpliwości, kto jest lepszy. Po wyrównanym początku zespół AZS AWF z biegiem czasu zaczął powiększać przewagę, by w 27 minucie prowadzić już 12:7. W drugiej odsłonie ku radości kibiców nasi nadal kontrolowali sytuację na parkiecie i w 44 minucie wygrywali już 23:13.
Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia".
![W powtórce nie dali rywalom szans [GALERIA] W powtórce nie dali rywalom szans [GALERIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xl-w-powtorce-nie-dali-rywalom-szans-galeria-1644942594.jpg)

![Ziemia łosicka oddała hołd ministrowi Władysławowi Stasiakowi [GALERIA ZDJĘĆ] Ziemia łosicka oddała hołd ministrowi Władysławowi Stasiakowi [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-ziemia-losicka-oddala-hold-ministrowi-stasiakowi-galeria-zdjec-1774002309.jpg)














Napisz komentarz
Komentarze