Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 2 lipca 2026 09:16
Reklama
Reklama

Medale dla Watahy

Reprezentanci Bialskiego Klubu Karate Kyokushin Wataha nie zawodzą. Zawodnicy z sekcji muaythai z powodzeniem walczyli w mistrzostwach Polski w Kielcach, a z sekcji karate kyokushin w mistrzostwach województwa młodzików i juniorów młodszych w Łabuńkach koło Zamościa.
Medale dla Watahy

Autor: BKKK Wataha

Jak informuje sensei Maciej Konieczny, sekretarz BKKK Wataha, wśród naszych zawodników z sekcji muaythai Klaudiusz Nazaruk został mistrzem Polski w rywalizacji weteranów w kategorii wagowej do 91 kg, a Krystian Niewinczany mistrzem Polski juniorów w kategorii do 67 kg. Wicemistrzami Polski zostali Kiryl Kavaliou w kategorii do 75 kg, Dariusz Fedor - do 67 kg, Dawid Kotowski - +91 kg. Brąz zdobył Jan Sucharzewski w kategorii do 75 kg.

Nasi zawodnicy z sekcji karate kyokushin w mistrzostwach województwa lubelskiego łącznie wywalczyli aż 30 medali. W tym 9 złotych, 8 srebrnych i 13 brązowych. Był to ostatni test przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy, które zaplanowane zostały we Wrocławiu 18 i 19 maja.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: I tak nas za dużo ? Treść komentarza: Cywilizacja śmi...rci namawia, wsiadajcie bez uprawnień do jazdy na... elektryczna hulajnoga, quad... i dzieciarnia wciąż szaleje... i ginie... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:45 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: gość Treść komentarza: "ich dziecko ma a moje nie ma???" "kupimy i tobie"..... standardowe teksty dzisiejszych rodzicó.... dalej niech rodzice się licytują, czyj bombelek ma więcej "zabawek".... głupota rodziców a dziecka szkoda..... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:07 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: Aaa - maniaku, Treść komentarza: "Wyszły z wody w innym miejscu bez poinformowania znajomych" - gdzie tu jest napisane, że to żart? Data dodania komentarza: 1.07.2026, 08:51 Źródło komentarza: Łańcuch życia i nurkowie w akcji. 20-latki wywołały alarm nad Jeziorem Białym Autor komentarza: Chudy Treść komentarza: Tylko oficialne pomiary się liczą . Co tam ktoś u siebie w Białej na posesji zobaczył na termometrze to jest warte funta kłaków . Ale fakt rekord padł jak podaje IMGW 40,5 . Poprzedni rekord wynosił 40,2 i padł 29 lipca 1921 r. Data dodania komentarza: 30.06.2026, 19:58 Źródło komentarza: Biała Podlaska jeszcze nigdy nie była tak gorąca! Miniony poniedziałek przechodzi do historii Autor komentarza: Aaa Treść komentarza: Surowo karać za takie żarty Data dodania komentarza: 30.06.2026, 16:59 Źródło komentarza: Łańcuch życia i nurkowie w akcji. 20-latki wywołały alarm nad Jeziorem Białym
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama