Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 2 lipca 2026 05:04
Reklama baner reklamowy word biała podlaska
Reklama

Już w niedzielę turniej o puchar Słowa Podlasia!

To już ostatni moment, by zgłosić swój udział w 32. Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Słowa Podlasia. Zapraszamy na zawody, które odbędą 19 maja w hali sportowej ZDZ przy al. Jana Pawła II 97 w Białej Podlaskiej. Na zwycięzców czekają okazałe puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Już w niedzielę turniej o puchar Słowa Podlasia!

- Turniej wpisuje się w cykl wydarzeń związanych z jubileuszem 40-lecia Słowa Podlasia, jaki w tym roku obchodzimy. Chcemy powrócić do chlubnej tradycji i po trzech latach przerwy wznawiamy turniej o puchar Słowa. Zawodnicy będą mieli okazję rywalizować w pięciu kategoriach, w doskonałych warunkach, w profesjonalnie przygotowanej i wyposażonej hali ZDZ przy al. Jana Pawła II 97 w Białej Podlaskiej. Cieszę się z pozytywnej reakcji środowiska sportowego i systematycznie napływających zgłoszeń. Do zawodów można się zgłosić także na pół godziny przed ich rozpoczęciem. Zapraszamy! - mówi Piotr Pyrkosz redaktor naczelny Słowa Podlasia.

Na zwycięzców czekają imponujące puchary i oczywiście atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nagrodzimy wszystkich laureatów turniejowych zmagań. A te toczyć się będą w następujących kategoriach:  1. dziewczęta - szkoła podstawowa (początek godzina 9.30), 2. chłopcy - szkoła podstawowa (9.30), 3. mężczyźni - gimnazjum i szkoła średnia (9.30), 4. open kobiet (11), 5. open mężczyzn (11). Uczestnicy kategorii uczniowskich mogą zagrać też w kategoriach open. Opłata wpisowa będzie pobierana w gotówce, podczas potwierdzania obecności w dniu turnieju i wynosi: 15 zł - dorośli, 10 zł - uczniowie.

Za miejsca od 1 do 3 w każdej kategorii zawodnicy otrzymają puchary i dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Słowo Podlasia i firmę AMH 365 Sport, wyłącznego dystrybutora marki Hummel.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: I tak nas za dużo ? Treść komentarza: Cywilizacja śmi...rci namawia, wsiadajcie bez uprawnień do jazdy na... elektryczna hulajnoga, quad... i dzieciarnia wciąż szaleje... i ginie... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:45 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: gość Treść komentarza: "ich dziecko ma a moje nie ma???" "kupimy i tobie"..... standardowe teksty dzisiejszych rodzicó.... dalej niech rodzice się licytują, czyj bombelek ma więcej "zabawek".... głupota rodziców a dziecka szkoda..... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:07 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: Aaa - maniaku, Treść komentarza: "Wyszły z wody w innym miejscu bez poinformowania znajomych" - gdzie tu jest napisane, że to żart? Data dodania komentarza: 1.07.2026, 08:51 Źródło komentarza: Łańcuch życia i nurkowie w akcji. 20-latki wywołały alarm nad Jeziorem Białym Autor komentarza: Chudy Treść komentarza: Tylko oficialne pomiary się liczą . Co tam ktoś u siebie w Białej na posesji zobaczył na termometrze to jest warte funta kłaków . Ale fakt rekord padł jak podaje IMGW 40,5 . Poprzedni rekord wynosił 40,2 i padł 29 lipca 1921 r. Data dodania komentarza: 30.06.2026, 19:58 Źródło komentarza: Biała Podlaska jeszcze nigdy nie była tak gorąca! Miniony poniedziałek przechodzi do historii Autor komentarza: Aaa Treść komentarza: Surowo karać za takie żarty Data dodania komentarza: 30.06.2026, 16:59 Źródło komentarza: Łańcuch życia i nurkowie w akcji. 20-latki wywołały alarm nad Jeziorem Białym
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama