Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 1 lipca 2026 15:11
Reklama baner reklamowy
Reklama

Festyn Żeglarski [GALERIA]

Pokazy ratownictwa wodnego, koncerty i konkursy dla najmłodszych. To tylko jedne z wielu atrakcji, które organizatorzy Festynu Żeglarskiego, przygotowali dla uczestników sobotniego wydarzenia, nad którym Słowo Podlasia objęło patronat medialny.
Festyn Żeglarski [GALERIA]

Festyn Żeglarski rozpoczęła akcja zbiórki krwi oraz rejestracja dawców szpiku kostnego, w mobilnym punkcie poboru krwi. Najmłodsi uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział w licznych konkursach, grach oraz zabawach przygotowanych przez animatora czasu wolnego. Stowarzyszenie Płetwonurków Siedleckich zorganizowało pokaz ratownictwa wodnego, który zgromadził wielu obserwatorów. 

Konkurs pieśni żeglarskich i turystycznych wygrali podopieczni Obozu Szkoleniowego OSP "Stołpno". Wieczorem na scenie wystąpił Luz Band, Roman Roczeń oraz EKT Gdynia. 

Cały artykuł przeczytacie w następnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, z 6 sierpnia

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Aaa - maniaku, Treść komentarza: "Wyszły z wody w innym miejscu bez poinformowania znajomych" - gdzie tu jest napisane, że to żart? Data dodania komentarza: 1.07.2026, 08:51 Źródło komentarza: Łańcuch życia i nurkowie w akcji. 20-latki wywołały alarm nad Jeziorem Białym Autor komentarza: Chudy Treść komentarza: Tylko oficialne pomiary się liczą . Co tam ktoś u siebie w Białej na posesji zobaczył na termometrze to jest warte funta kłaków . Ale fakt rekord padł jak podaje IMGW 40,5 . Poprzedni rekord wynosił 40,2 i padł 29 lipca 1921 r. Data dodania komentarza: 30.06.2026, 19:58 Źródło komentarza: Biała Podlaska jeszcze nigdy nie była tak gorąca! Miniony poniedziałek przechodzi do historii Autor komentarza: Aaa Treść komentarza: Surowo karać za takie żarty Data dodania komentarza: 30.06.2026, 16:59 Źródło komentarza: Łańcuch życia i nurkowie w akcji. 20-latki wywołały alarm nad Jeziorem Białym Autor komentarza: Aaa Treść komentarza: Łapać karać i licencję zabierać włącznie gdzie miał być towar dostarczony Data dodania komentarza: 30.06.2026, 16:55 Źródło komentarza: Małaszewicze. Kontenery z kontrabandą za ponad 25 mln zł [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Ha ha ha ha ha Treść komentarza: Ten w Białej to nie był żaden oficialny pomiar . To prywatnie ktoś zmierzył . Tak to każdy może sobie mierzyć ... " Czesiek w stodole na klepisu " , " Mietek w drewutni " Przecież jak wół napisane , że prywatny pomiar i jakaś tam prywatna stacja pomiarowa a czy ona jest w stodole czy w drewutni to juz nie ma znaczenia . Prywatne pomiary nie są żadnym rekordem . Ha ha ha ha Data dodania komentarza: 30.06.2026, 16:36 Źródło komentarza: Biała Podlaska jeszcze nigdy nie była tak gorąca! Miniony poniedziałek przechodzi do historii
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama