Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 grudnia 2025 22:43
Reklama
Reklama
Reklama

Izabela Paszkiewicz wygrała w Siedlcach

Kolejny sukces na swoim koncie zapisała utytułowana biegaczka z Terespola, Izabela Paszkiewicz. Tym razem triumfowała w X Biegu Siedleckiego Jacka.
Izabela Paszkiewicz wygrała w Siedlcach

Autor: Archiwum Izabeli Paszkiewicz

Na uczestników zawodów czekały bieg na 5 kilometrów, półmaraton, rywalizacja w nordic walking oraz biegi dla dzieci. W dziesiątej edycji siedleckiego biegu wystartowało aż półtora tysiąca uczestników, w tym biegacze z Białorusi i Ukrainy. Były to również zawody z cyklu Grand Prix Traktu Brzeskiego - w Siedlcach był finał.

W biegu na 5 kilometrów ulicami Siedlec wśród pań najlepsza była reprezentująca AZS UMCS Lublin Izabela Trzaskalska z czasem 16 minut i 50 sekund. Wśród panów najszybszy był Kamil Młynarz (SKB Kraśnik) - 15.35.

Więcej o startach naszych reprezentantów w Siedlcach w najnowszym, papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia".


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama