niedziela, 5 maja 2024 20:57

Świetny początek sezonu Olimpii

Na inaugurację nowego sezonu w drugiej lidze piłkarze ręczni Olimpii Biała Podlaska nie dali we własnej hali żadnych szans rywalom z AZS AWF Warszawa. I po bardzo dobrym meczu sięgnęli po efektowne zwycięstwo.

Autor: Adam Trochimiuk

Olimpia Biała Podlaska – AZS AWF Warszawa 42:24 (23:14)

Olimpia: Niedzielski, Stroiński, Polak - Polok 10, Szyszko 7, Tarasiuk 5, Cielecki 4, Grochowski 4, G. Olichwiruk 4, Kobyliński 3, M. Olichwiruk 2, Jaszczuk 2, Fic 1, Lewczuk, Michalczuk, Winnicki.

Gospodarze zaczęli mecz z przytupem, prowadząc w 6. minucie już 6:1 po trafieniu Jakuba Poloka. W drugiej połowie nasi nadal zdecydowanie dominowali na parkiecie, by w 36. minucie prowadzić już 28:14, gdy na listę strzelców wpisał się Jakub Szyszko. Ostatecznie skończyło się na aż 18 bramkach przewagi Olimpii. We wtorek 17 września  o godzinie 16.30 w hali SP nr 3 w Białej Podlaskiej nasz zespół ma rozegrać sparing z białoruską drużyną z Mohylewa.

Więcej w najnowszym, papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia".