Po losowaniu przystąpiono do rozgrywek na dwóch boiskach systemem „każdy z każdym”. Podczas turnieju panowało świetna atmosfera, na pochwały zasłużyła też organizacja zawodów. Po blisko pięciu godzinach rozgrywek puchar starosty bialskiego Mariusza Filipiuka za pierwsze miejsce w turnieju zdobyła drużyna Turystów z Włodawy. Na drugim miejscu uplasowali się Strażacy z Zaświatycz, którzy otrzymali puchar wójta gminy Sławatycze Arkadiusza Misztala. Na najniższym stopniu podium znaleźli się siatkarze z ekipy Abstynent Sławatycze-Kodeń i otrzymali puchar przewodniczącego rady gminy Moniki Tyszczuk. Kolejne miejsca w turnieju zajęły zespoły: 4. KS Perła Sławatycze, 5. Warka Dobratycze.
Organizatorzy przyznali puchary dla najmłodszego i najstarszego uczestnika turnieju. Najmłodszym zawodnikiem turnieju okazał się Mateusz Zagajski i otrzymał puchar dyrektora Zespołu Szkół Mariusza Oleszczuka. A puchar dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Bolesława Szuleja dla najstarszego zawodnika turnieju zdobył Roman Stanielewicz.
Zwycięskim drużynom pamiątkowe puchary, medale i dyplomy wręczyli wójt gminy Sławatycze Arkadiusz Misztal i przewodnicząca rady gminy Sławatycze Monika Tyszczuk. Drużyny miały zapewniony także posiłek regeneracyjny. Organizatorzy turnieju to Zespół Szkół i Gminny Ośrodek Kultury w Sławatyczach. Impreza organizowana była przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej i Gminy Sławatycze.








![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [10-05-2026] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [10-05-2026]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-12-04-2026-1778394029.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze