Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 18:27
Reklama
Reklama baner reklamowy word biała podlaska
Reklama

Radzyń Podlaski: Emil finalistą olimpiady

Uczeń drugiej klasy Branżowej Szkoły I Stopnia Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim wywalczył piąte miejsce w finale centralnym XLIX edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia".
Radzyń Podlaski: Emil finalistą olimpiady

Przypomnijmy, że Emil Pieróg zdobył największą ilość punktów w etapie konkursu przeprowadzonym w okręgu lubelskim, który obejmuje województwa lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie, w kategorii murarz – tynkarz. Dzięki temu na początku lutego prezentował swoją wiedzę i sztukę murarską w finale, podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury „Budma 2020” w Poznaniu.

- Nasz uczeń ZSP otrzymał cenne nagrody oraz uzyskał tytuł finalisty, co zwalnia go z części teoretycznej egzaminu zawodowego – informuje Ewelina Muszyńska, nauczyciel przedmiotów budowlanych ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama