Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 22:25
Reklama

Powiat bialski: Kolejni piraci drogowi zatrzymani

Bialska grupa Speed tylko w ciągu jednego dnia zatrzymała czterech kierowców, którzy znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość. Kierowcy otrzymali wysokie mandaty i punkty karne. Stracili też uprawnienia na 3 miesiące. W jednym przypadku sprawa znajdzie swój finał w sądzie. 
Powiat bialski: Kolejni piraci drogowi zatrzymani

Policjanci bialskiej grupy Speed cały czas dbają o bezpieczeństwo na drogach powiatu. W ciągu jednego dnia w miejscowości Tłuściec zatrzymali czterech kierowców, którzy znacznie przekroczyli dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość. 

Pierwszy był kierowca forda, który  przekroczył dozwoloną prędkość o 52 km. Zatrzymanym był 36-letni mieszkaniec Pułtuska. Kolejny mandat otrzymała 35-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, która kierując oplem jechała w terenie zabudowanym z prędkością 103 km/h. U 25-letniej mieszkanki powiatu siedleckiego, kierującej samochodem osobowym marki Nissan, radar wskazał prędkość większą od dozwolonej o 57 km/h. Niechlubnym rekordzistą okazał się zatrzymany 34-letni mieszkaniec Warszawy. W jego przypadku urządzenie wykazało przekroczenie prędkości o 65 km.

W większości przypadków kierowcy otrzymali wysokie mandaty i punkty karne, a także utracili uprawnienia na 3 miesiące. W jednym przypadku sprawa znajdzie swój finał w sądzie. - Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych, do jakich dochodzi na naszych drogach - apeluje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik KMP w Białej Podlaskiej.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama