Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 20 stycznia 2026 21:01
Reklama
Reklama

Janów Podlaski: Już jutro pchli targ

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na pchli targ, który odbędzie już w niedzielę, 21 czerwca w godz. 8:00-14:00 na Placu Partyzantów.
Janów Podlaski: Już jutro pchli targ

Tego dnia, zarówno każdy wystawca jak i odwiedzający będą miał bezpłatny wstęp na targowisko. Dodatkowo wystawcy zobowiązani są do samodzielnego przygotowania swojego stanowiska. - Zrób porządki w szafach, na strychu, w piwnicy, garażu i weź udział w naszej imprezie. Tutaj sprzedasz, kupisz, wymienisz. Tobie jest coś zbędne, a innym może okazać się przydatne. Tchnij drugie życie w starocie - zachęcają organizatorzy. Wszyscy uczestnicy i pasjonaci różności proszeni są o przestrzeganie zasad sanitarnych, związanych z epidemią Covid-19.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Jan - maniaku,Treść komentarza: Lepiej nie komentować, niż robić z siebie błazna i ujawniać światu swoje obsesje tak, jak ty to robisz pisząc na pierdyliardzie nicków w kółko to samo o starych samochodach, zarabianiu na pożarach przez poszkodowanych, o karaniu przedsiębiorców itd.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 18:39Źródło komentarza: [AKTUALIZACJA] Łuków: Nożownik ranił dwie osoby, w tym nastolatkaAutor komentarza: JanTreść komentarza: Dziwne ze " chory maniaku " jeszcze nic nie skomentował. Błazen na każdy temat sie wypowiada . Jeszcze "por. Nos "i "chyrzy ròj" to dwa kolejni błaźni. Ale " maniaku " i jego komentarze są najgłupsze.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 13:55Źródło komentarza: [AKTUALIZACJA] Łuków: Nożownik ranił dwie osoby, w tym nastolatkaAutor komentarza: Huragan MKSTreść komentarza: Tymoszuk to Bartłomiej, nie Bartosz. I po co się pchać w ten "luty"? Poprawnie będzie "lutego", a najbezpieczniej 07.02., tak jak w przypadku Radzynia.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 08:26Źródło komentarza: Przygotowania czwartoligowcówAutor komentarza: zdzichu - maniaku, - chory maniaku,Treść komentarza: 20 to twój iloraz inteligencji.Data dodania komentarza: 19.01.2026, 20:05Źródło komentarza: Międzyrzeczanka za zbyt szybką jazdę straciła prawo jazdyAutor komentarza: Strucel 10-15-letni - maniaku,Treść komentarza: Po co się wypowiadasz, jak ty nie masz ani fury, ani prawka - o mózgu i f**cie już nie wspominając.Data dodania komentarza: 19.01.2026, 20:03Źródło komentarza: Międzyrzeczanka za zbyt szybką jazdę straciła prawo jazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama