Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 14:14
Reklama

Siłownia może stanąć w twojej gminie

Aż 16 siłowni terenowych od firmy Nestlé trafi do tych gmin, których mieszkańcy i sympatycy wykażą się największą aktywnością w internetowym głosowaniu. Wystarczy, że gmina zgłosi swój udział w akcji do 10 marca. 
Siłownia może stanąć w twojej gminie

Inicjatywa "Nestlé porusza Polskę" ma na celu wspieranie konsumentów w prowadzeniu aktywnego trybu życia, zgodnie z motto firmy: "Jedz smacznie, żyj zdrowo". W ubiegłorocznej edycji konkursu rywalizowało ze sobą aż 710 lokalizacji z całej Polski. Dzięki aktywności internautów siłownie terenowe ufundowane przez Nestlé powstały w 16 miejscach.

W tym roku firma sfinansuje kolejnych 16 obiektów do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Aby zgłosić się do konkursu, przedstawiciel Urzędu Gminy do 10 marca musi wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie, wysyłając mail na adres: [email protected] i wskazać osobę do kontaktu.

(mp)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
MIKI1989 25.03.2017 13:15
w gminnie Rokitno z Powiatu Bialskiego przydała by się taka siłownia,WÓJT TEGO NA PEWNO NIE ZAŁATWI.

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama