Wisznice: Pijany 75-latek uderzył w skrzynkę elektryczną i uciekł z miejsca zdarzenia
Pijany 75-latek z gminy Wisznice najpierw uderzył swoim matizem w skrzynkę elektryczną, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna zatrzymany został dzięki informacji przekazanej przez świadka. W chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.
29.03.2021 16:02