W niedzielę akcja "Szczepienia z Parafią"

  • 29.07.2021, 12:12
  • red.
W niedzielę akcja "Szczepienia z Parafią" fot. Archiwum
Już w najbliższą niedzielę, 1 sierpnia, odbędzie się akcja pod hasłem "Szczepienia z Parafią". Będzie można się zaszczepić jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson przeciwko Covid-19. Do udziału w akcji zachęcają prezydent miasta Michał Litwiniuk oraz ksiądz dziekan Marian Daniluk.

Każdy, kto jeszcze się nie zaszczepił, będzie miał taką okazję podczas niedzielnej akcji, 1 sierpnia, pod hasłem "Szczepienia z Parafią". To wspólna inicjatywa Urzędu Miasta Biała Podlaska oraz Parafii pw. Parafii pw. Narodzenia NMP w Białej Podlaskiej. 

W niedzielę, 1 sierpnia, w godz. 8.00-14.00 na parkingu za budynkiem Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej będzie ustawiony „Szczepieniobus”, w którym będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson bez wcześniejszej rejestracji. Medyczną stronę działań zabezpieczają pracownicy NZOZ T-Med. w Białej Podlaskiej.

Aby uzyskać szczepienie wystarczy okazać dokument potwierdzający tożsamość, przejść kwalifikację i przyjąć szczepionkę. Po jej przyjęciu, każda osoba zaszczepiona otrzyma Unijny Certyfikat COVID.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
K.
K. 29.07.2021, 21:51
http://www.parafianabrzeskiej.…
Wikary
Wikary 29.07.2021, 13:30
Przychodźcie owieczki bo Wasz Pasterz już wziął po 30 srebrników od zaszczepionej (komórkami z abortowanych nienarodzonych) sztuki... "Wszystko jest na sprzedaż i nic tego już nie zmieni, wszystko ma swą cenę, nawet jeśli w to nie wierzysz!" Szczęść Boże i Bóg zapłać!

Pozostałe