Biała Podlaska: Nagrodzeni za ciekawe inicjatywy

  • 19.02.2018, 09:48 (aktualizacja 19.02.2018, 09:51)
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Biała Podlaska: Nagrodzeni za ciekawe inicjatywy
Podczas piątej już gali Kryształowych Magnesów, przyznawanych przez telewizję MagnesTV, wyróżniono kilka inicjatyw podejmowanych przez bialczan. To m.in. koncert charytatywny "Dance with Me", nad których patronat obejmowało "Słowo Podlasia".

10 lutego w hotelu Parisel Palace niedaleko Łukowa odbyła się gala Kryształowych Magnesów. Wśród nominacji nie zabrakło inicjatyw podejmowanych przez bialczan.

W kategorii rozrywka został nominowany koncert charytatywny "Dance with Me – Zatańcz ze mną" oraz fotograficzny program "Photo Race". Oba te wydarzenia zostały zorganizowane przez czwórkę bialczan: Damiana Trzpila, Cezarego Kirczuka, Marię Kwitek oraz Annę Stolarczuk. W kategorii sport doceniono uczestnika "Dance with Me" Piotra Wetoszkę, mistrza Europy w nordic walking. Doceniono również zorganizowane po raz pierwszy w Białej Podlaskiej wydarzenie "Szpilki na trasie", którego pomysłodawcą była Anna Stolarczuk.

Na nominacjach się nie skończyło. Dzięki esemesowemu wsparciu koncert "Dance with Me – Zatańcz ze mną" został nagrodzony drugim miejscem. Ta sama lokata, z tym że w kategorii sport, przypadła w udziale biegowi "Szpilki na trasie", a Piotr Wetoszka stanął na trzecim miejscu podium.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 20 lutego

(jd)

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe