Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 21:25
Reklama

Młodzi ludzie o psychologicznych problemach młodzieży

WellNest to społeczny projekt stworzony przez grupę młodych ludzi, którzy za cel postawili sobie uświadamianie społeczeństwa na temat psychologii i psychiatrii. Na założonej przez nich stronie internetowej można przeczytać na temat różnych zaburzeń i chorób psychicznych oraz innych zagadnień z zakresu psychologii i psychiatrii. Poruszają tam zwłaszcza problemy psychologiczne współczesnej młodzieży.
Młodzi ludzie o psychologicznych problemach młodzieży
Autor: WellNest

- Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy rozumieją, jak poważne są problemy psychiczne, dotykające dzisiejsze społeczeństwo. Uważamy, że społeczeństwo świadome ich powagi oraz posiadające odpowiednią wiedzę na temat psychologii jest pierwszym krokiem do rozwiązania tego problemu - przekazuje lider projektu społecznego WellNest., Jakub Jarosz.

Projekt WellNest został stworzony przez grupę młodych ludzi, którzy zaangażowali się w rozpowszechnianie wiedzy na temat chorób i zaburzeń psychicznych oraz problemów psychologicznych współczesnej młodzieży. - Presja, stres i pośpiech są nieodłącznymi elementami dzisiejszego świata. Każdy z nas, a w szczególności my, ludzie młodzi, odczuwamy boleśnie ich skutki. Z tego powodu rodzą się w nas obawy i lęki, które niezauważone stopniowo doprowadzają do coraz większych problemów w sferze psychicznej. Nie musi tak być! Jako autorzy projektu WellNest stawiamy sobie za cel przekazywanie świadomej wiedzy na temat powszechnych problemów dotyczących samopoczucia młodego społeczeństwa. Chcemy pokazać, że miłość do samego siebie i poczucie swojej wyjątkowości i niepowtarzalności jest kluczem do bycia „well”. Za pomocą strony internetowej będziemy publikować pomocne treści, do których łatwy dostęp zapewnią kody QR rozmieszczone na materiałach promocyjnych - dodaje Jarosz.

Projekt społeczny WellNest powstał w ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii". Partnerami inicjatywy są Fundacja Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, Nastoletni Azyl - Inspirujemy do życia, Fundacja eKropka, Fundacja im. św. Gezelina, Fundacja Dzieciom Z Upośledzeniem Umysłowym "Agnieszka".

Więcej na ten temat na stronie www.wellnest-zwzt.com.pl


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama