Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 października 2022 08:23
Reklama

Chciał zaimponować dziewczynie. Wszedł na słup i poraził go prąd

Niecodzienne zgłoszenie otrzymały parczewskie służby. Zostały wezwane do wiszącego głową w dół i 10 metrów nad ziemią 19-latka. Chłopak wspiął się na słup energetyczny, by zaimponować swojej dziewczynie. Na górze poraził go prąd.
Chciał zaimponować dziewczynie. Wszedł na słup i poraził go prąd
Autor: fot. pixabay.com/poglądowe

Niefortunnie zakończył się poniedziałkowy wieczór dla 19-latka z Parczewa. Około godziny 21.00 dyżurny parczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Parczewie na ul. Żabiej młody mężczyzna został porażony prądem i potrzebuje pomocy. Gdy na miejsce przybyły służby, okazało się, że chłopak wisi głową w dół około 10 metrów nad ziemią.

By go oswobodzić niezbędna była pomoc straży pożarnej ze specjalistycznym sprzętem i ratowników medycznych. Gdy strażacy go uwolnili, 19-latek był przytomny. Karetka zabrała go do szpitala, ponieważ wskutek porażenia prądem doznał oparzeń ciała.

Jak ustalili policjanci, 19-latek zdecydował się wejść na słup energetyczny, by zaimponować swojej dziewczynie. - W trakcie próby przejścia z jednej strony słupa na drugą, został porażony prądem, a potem zawisł jedną nogą na słupie. To właściwie uchroniło go od upadku na betonowe podłoże. Gdyby młodzieniec spadł z tak dużej wysokości, historia mogłaby skończyć się tragicznie - informuje starszy sierżant Anna Borowik z KPP w Parczewie.

 

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Jasnowidz Jackowski 11.06.2021 10:18
Bohater tej historii za kilka lat zostanie inżynierem i będzie projektował linie energetyczne. Nad podziemną linią, co 10 metrów, postawi wielki, betonowy słup.

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: sdgfTreść komentarza: https://zenodo.org/record/7141176?olo Black Adam Movie OnlineData dodania komentarza: 04.10.2022, 03:23Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: nickjoeaTreść komentarza: https://www.linkedin.com/pulse/livestream-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-live-free-nba-preseason-/ https://www.linkedin.com/pulse/live-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-free-nba-preseason-basketball-/Data dodania komentarza: 04.10.2022, 01:40Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: nickjoeaTreść komentarza: https://www.linkedin.com/pulse/livestream-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-live-free-nba-preseason-/ https://www.linkedin.com/pulse/live-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-free-nba-preseason-basketball-/Data dodania komentarza: 04.10.2022, 01:39Źródło komentarza: Ruszają wypłaty dodatku węglowego. Wiemy, kiedy będą przelewyAutor komentarza: nickjoeaTreść komentarza: https://www.linkedin.com/pulse/livestream-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-live-free-nba-preseason-/ https://www.linkedin.com/pulse/live-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-free-nba-preseason-basketball-/Data dodania komentarza: 04.10.2022, 01:39Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: nickjoeaTreść komentarza: https://www.linkedin.com/pulse/livestream-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-live-free-nba-preseason-/ https://www.linkedin.com/pulse/live-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-free-nba-preseason-basketball-/Data dodania komentarza: 04.10.2022, 01:39Źródło komentarza: Sebastian Szymański po raz kolejny zagrał w reprezentacji Polski
Reklama
Reklama
Reklama