Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 października 2022 12:31
Reklama

Chciał zaimponować dziewczynie. Wszedł na słup i poraził go prąd

Niecodzienne zgłoszenie otrzymały parczewskie służby. Zostały wezwane do wiszącego głową w dół i 10 metrów nad ziemią 19-latka. Chłopak wspiął się na słup energetyczny, by zaimponować swojej dziewczynie. Na górze poraził go prąd.
Chciał zaimponować dziewczynie. Wszedł na słup i poraził go prąd
Autor: fot. pixabay.com/poglądowe

Niefortunnie zakończył się poniedziałkowy wieczór dla 19-latka z Parczewa. Około godziny 21.00 dyżurny parczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Parczewie na ul. Żabiej młody mężczyzna został porażony prądem i potrzebuje pomocy. Gdy na miejsce przybyły służby, okazało się, że chłopak wisi głową w dół około 10 metrów nad ziemią.

By go oswobodzić niezbędna była pomoc straży pożarnej ze specjalistycznym sprzętem i ratowników medycznych. Gdy strażacy go uwolnili, 19-latek był przytomny. Karetka zabrała go do szpitala, ponieważ wskutek porażenia prądem doznał oparzeń ciała.

Jak ustalili policjanci, 19-latek zdecydował się wejść na słup energetyczny, by zaimponować swojej dziewczynie. - W trakcie próby przejścia z jednej strony słupa na drugą, został porażony prądem, a potem zawisł jedną nogą na słupie. To właściwie uchroniło go od upadku na betonowe podłoże. Gdyby młodzieniec spadł z tak dużej wysokości, historia mogłaby skończyć się tragicznie - informuje starszy sierżant Anna Borowik z KPP w Parczewie.

 

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Jasnowidz Jackowski 11.06.2021 10:18
Bohater tej historii za kilka lat zostanie inżynierem i będzie projektował linie energetyczne. Nad podziemną linią, co 10 metrów, postawi wielki, betonowy słup.

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RyszardTreść komentarza: Chyba kogoś przy wręczaniu Zasłużony dla Koła Bialczan złośliwie pominięto !!! To nie powinno się zdarzyć !!!Data dodania komentarza: 03.10.2022, 20:13Źródło komentarza: Świętowali 100-lecie Koła BialczanAutor komentarza: BialaninTreść komentarza: Jeśli mieszkańcy naszego miasta to bialanie to nazwa Koło Bialczan jest chyba nieaktualna.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 15:45Źródło komentarza: Świętowali 100-lecie Koła BialczanAutor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieci
Reklama
Reklama
Reklama