Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 07:17
Reklama

Wręczyliśmy Niedźwiedzie Biznesu!

3 września w Dworze Woskrzenice odbyła się Wielka Gala Niedźwiedzi Biznesu, plebiscytu organizowanego przez Słowo Podlasia i Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie. Poznajcie laureatów!
Wręczyliśmy Niedźwiedzie Biznesu!

W niezwykle klimatycznym Dworze Woskrzenice 3 września odbyła się Wielka Gala Niedźwiedzi Biznesu, plebiscytu organizowanego przez Słowo Podlasia i Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie. Przez ostatnie miesiące na łamach naszego tygodnika prezentowaliśmy kandydatów – lokalne firmy, które swoją działalnością udowadniają, że chcieć to móc i które nieprzerwanie od wielu lat dbają o rozwój gospodarczy naszego regionu.

Podczas tegorocznego wielkiego finału, podobnie jak dwa lata temu, zorganizowana została charytatywna aukcja na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu. Do wylicytowania były m.in. dzień na planie zdjęciowym kultowego serialu "Na dobre i na złe", książki z autografami Beaty Pawlikowskiej i Elżbiety Dzikowskiej, koszulka z autografami polskich olimpijczyków, przekazana przez Tomasza Majewskiego. Zawrotną kwotę aż 17 tysięcy złotych uzyskała srebrna płaskorzeźba ze złoceniami przedstawiająca Pałac Prezydencki, przekazana przez parę prezydencką.

Dzięki hojności laureatów i gości gali Niedźwiedzie Biznesu udało się uzyskać prawie 50 tysięcy złotych, choć nie jest to jeszcze ostateczna kwota, bo liczenie nadal trwa!

O niepowtarzalną atmosferę podczas tej prestiżowej imprezy zadbał Stefano Terrazzino, który porwał do tańca naszych gości i sprawił, że na chwilę przenieśli się do słonecznej Italii. Emocje jeszcze nie opadły! Partnerem plebiscytu Niedźwiedzie Biznesu jest Województwo Lubelskie.

To oczywiście nie wszystko, już w najbliższym wydaniu i na naszej stronie internetowej obszerna relacja z Wielkiej Gali Niedźwiedzi Biznesu.

A niebawem na naszej stronie internetowej galerie zdjęć z wydarzenia.

Oto lista wszystkich laureatów Niedźwiedzi Biznesu 2021:

Duże Przedsiębiorstwo:

Niedźwiedź: Elremet Spółdzielnia Inwalidów Biała Podlaska

Wyróżnienia: Kociuk Grupa Transport i Spedycja, Krynica Vitamin S.A, Sobianek Spółka z o.o.

 

Średnie Przedsiębiorstwo:

Niedźwiedź: PDP Logistic Spółka Jawna Mariusz Piwoni i Marcin Potapczuk

Wyróżnienia: Zakłady Mleczarskie Laktopol w Łosicach, Petrodom Paliwa Sp. z o.o., Olbenz Sp. z o.o.

 

Małe Przedsiębiorstwo:

Niedźwiedź: Maronex Bogusław i Marcin Broniewicz Sp. jawna

Wyróżnienia: PMN Agro Piotr Naumiuk, Zakład Stolarsko Budowlany Zdzisław Serhej, Tartak Bronek Mieczysław Bronisz

 

Mikro Przedsiębiorstwo:

Niedźwiedź: Cholimpex Michał Cholewa

Wyróżnienia: Bracia Kurowscy, Zakład Blacharstwo-Lakiernictwo Krzysztof Kamiński, Szewczuk Sp. z o.o.

 

Debiut Roku:

Niedźwiedź: Firma Handlowo Usługowa ‘Kalinowski’ Tomasz Kalinowski

Wyróżnienia: 2M Clinic Usługi Medyczne i Szkoleniowe Maciej Kisiel, Północ Nieruchomości, Gmina Łomazy Centrum opiekuńczo-mieszkalne w Dubowie

 

Innowator Roku:

Niedźwiedź:  Wipasz S.A

Wyróżnienia: Gmina Terespol Gminny Zbiornik Retencyjny, Grupa Horeglad, PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej

 

Inwestor Roku:

Niedźwiedź: Andrzej Hajbos PHU Ksemar

Wyróżnienia: Chiluk Robert PHU Robex, Walerian Pawluczuk Krzysztof Dobrowolski Polonia Sp. jawna, Merkury Goławski SP. jawna

 

Pracodawca Roku:

Niedźwiedź: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Komunalnik Sp. z o.o.

Wyróżnienia: Zakład Remontowo Budowlany Stanisław Romaniuk, Zakłady Mleczarskie Laktopol w Łosicach, Krynica Witamin S.A.

 

Inwestycja Samorządowa:

Niedźwiedź: Gmina Piszczac Rewitalizacja obszarów zdegradowanych

Wyróżnienia: Gmina Wisznice Rewitalizacja Gminy Wisznice, Gmina Międzyrzec Podlaski Kompleks rekreacyjny nad Międzyrzeckimi Jeziorkami, Gmina Leśna Podlaska Termomodernizacja budynków użyteczności  publicznej

 

Ambasador Biznesu: Cezary Kaźmierczak ZPP Warszawa

Biznesmen Roku: Tadeusz Konaszuk Vikking KTS

Dobroczyńca Roku: Anna Chwałek Stowarzyszenie Wspólny Świat

Nagroda Specjalna Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Białej Podlaskiej za aktywną działalność na rynku pracy i przeciwdziałanie bezrobociu WIPASZ S.A.

 

 

 

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mi 14.09.2021 18:48
Miasto Międzyrzec Podlaski poczuło się tak wyróżnione, ze do odbioru statuetki wysłali dzidzie-piernik skarbniczkę

Młody 04.09.2021 16:48
Każda firma z powiatu bialskiego zmieni jakość swoich produktów na europejską, wtedy będzie bardzo dobrze.

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama