Ktoś 5 czerwca włamał się do mercedesa vito zaparkowanego przy ul. Orzechowej, z którego ukradł telewizor samsung i dwa notebooki lenovo, na szkodę obywatelki Rosji.
Reklama

Data dodania:
07.06.2017 15:06
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ducati Diavel xDiavel v4
Treść komentarza: Czy tego komarka - motorka będą klepać czy oddadzą na złom ? Kupię tego rozwalonego motorka . Wyklepię , wyprostuję , poszpachluję i wyatawię na Otomoto jako Igła , nie bity , Okazaja . A to , że dwa ślady będzie zostawiał to nic ..... wiekszość motorków to klepane używane gruchoty zostawiające dwa ślady bo..... Mało kogo stać na nowy motocykl z salonu .
Data dodania komentarza: 22.06.2026, 16:02
Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA]
Autor komentarza: Xd
Treść komentarza: A wiadomo do kiedy zespół z Parczewa ma się określić? Już jednak to trochę trwa.
Data dodania komentarza: 22.06.2026, 15:35
Źródło komentarza: Czy Parczew będzie miał IV ligę?
Autor komentarza: Tylko ja
Treść komentarza: Dawca organów.
Data dodania komentarza: 22.06.2026, 12:03
Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA]
Autor komentarza: Gość1
Treść komentarza: Było więcej ściągać ludzi z Siedlec i Lublina i koncowo są tego rezultaty zamiast postarać się i ściągnąć kogoś doświadczonego
Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:02
Źródło komentarza: Do szczęścia zabrakło tylko i aż utrzymania
Autor komentarza: Amper
Treść komentarza: Jesli w Polsce rocznie jest ok 63 dni slonecznych, to musi to jakoś być rozdzielone.
Data dodania komentarza: 21.06.2026, 13:55
Źródło komentarza: Ani jednej minuty słońca! Grudzień wyjątkowo ponury na wschodzie Polski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze