Policjanci 5 czerwca przed godziną 15 patrolowali miasto i zauważyli, że kierujący audi mężczyzna popełnia wykroczenia w ruchu drogowym. Ominął samochody, które czekały na zmianę światła, i jadąc pod prąd przejechał przez skrzyżowanie, nie udzielając pierwszeństwa przejazdu innym pojazdom.
Funkcjonariusze błyskawicznie starali się zatrzymać pirata drogowego, jednak kierowca zignorował polecenie policjantów i zaczął uciekać, zwiększając prędkość. W czasie tej ucieczki popełnił kolejnych kilkanaście wykroczeń. Ostatecznie uciekiniera zatrzymano na ulicy Zamkowej. Był pijany.
– Urządzenie wykazało 0,8 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Podczas całego zdarzenia mężczyzna w swoim aucie przewoził pasażera – mówi Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.
Teraz 28-latek odpowie przed sądem. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności. Odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwym oraz za popełnienie szeregu wykroczeń drogowych
(mm)



![W Lublinie powalczą o finał [WYNIKI] W Lublinie powalczą o finał [WYNIKI]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-oni-wiedza-najwiecej-o-wiedzy-pozarniczej-powalcza-o-final-w-lublinie-wyniki-1775032573.jpg)












Napisz komentarz
Komentarze