Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 16:24
Reklama baner reklamowy
Reklama

Dwa wypadki, trzy osoby w szpitalu

Jednego dnia doszło do dwóch poważnych zdarzeń w Białej Podlaskiej. 11 lipca na ul. Janowskiej volkswagen podczas wyprzedzania zderzył się z volvo, a na ul. Lubelskiej kobieta kierująca nissanem nie ustąpiła pierwszeństwa rowerzystce. Trzy osoby trafiły do szpitala.
Dwa wypadki, trzy osoby w szpitalu

Siedząca za kierownicą nissana primastara 41-letnia mieszkanka gminy Łomazy podczas wjazdu na rondo przy ul. Lubelskiej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzystce. Jednośladem kierowała 66-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, która z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do drugiego zdarzenia doszło na ul. Janowskiej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący osobowym volkswagenem 77-letni mieszkaniec miasta, jadąc w kierunku Cicibora Dużego, zderzył się ze skręcającym w lewo volvo. Doszło do tego podczas wyprzedzania kolumny pojazdów. Drugim autem kierowała 42-letnia bialczanka. W wyniku wypadku do szpitala przewiezieni zostali kierowcy obu aut. Wszyscy uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi.

Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. – Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów, jak i za innych uczestników ruchu drogowego – przypomina Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik bialskiej policji.

(jd)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ducati Diavel xDiavel v4 Treść komentarza: Czy tego komarka - motorka będą klepać czy oddadzą na złom ? Kupię tego rozwalonego motorka . Wyklepię , wyprostuję , poszpachluję i wyatawię na Otomoto jako Igła , nie bity , Okazaja . A to , że dwa ślady będzie zostawiał to nic ..... wiekszość motorków to klepane używane gruchoty zostawiające dwa ślady bo..... Mało kogo stać na nowy motocykl z salonu . Data dodania komentarza: 22.06.2026, 16:02 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Xd Treść komentarza: A wiadomo do kiedy zespół z Parczewa ma się określić? Już jednak to trochę trwa. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 15:35 Źródło komentarza: Czy Parczew będzie miał IV ligę? Autor komentarza: Tylko ja Treść komentarza: Dawca organów. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 12:03 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Gość1 Treść komentarza: Było więcej ściągać ludzi z Siedlec i Lublina i koncowo są tego rezultaty zamiast postarać się i ściągnąć kogoś doświadczonego Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:02 Źródło komentarza: Do szczęścia zabrakło tylko i aż utrzymania Autor komentarza: Amper Treść komentarza: Jesli w Polsce rocznie jest ok 63 dni slonecznych, to musi to jakoś być rozdzielone. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 13:55 Źródło komentarza: Ani jednej minuty słońca! Grudzień wyjątkowo ponury na wschodzie Polski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama