Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 07:43
Reklama

Uwaga! 18-go maja zamknięty będzie przejazd kolejowy w Terespolu

W związku z przeprowadzanymi pracami na linii kolejowej E20 Siedlce - Terespol, 18-go maja zamknięty będzie przejazd drogowo – kolejowy w Terespolu przy ulicy Wojska Polskiego.
Uwaga! 18-go maja zamknięty będzie przejazd kolejowy w Terespolu
18-go maja, przejazd kolejowy przy ulicy Wojska Polskiego w Terespolu będzie zamknięty
Autor: Pixabay

W środę, 18-go maja, ze względu na prace wykonywane na odcinku linii kolejowej E20 Siedlce – Terespol zamknięty będzie przejazd drogowo - kolejowy w Terespolu, przy ulicy Wojska Polskiego, a co z tym się wiąże, wprowadzona będzie zmiana czasowej organizacji ruchu.

Wykonawca prac informuje, iż zamknięcie przejazdu ma na celu ułożenie docelowej nawierzchni na przejeździe oraz dojazdach do przejazdu z betonu asfaltowego.

Czytaj także: Uwaga kierowcy! Policja kontroluje dziś okolice przejść dla pieszych!

Czytaj także: Mieszkańcy Łomaz: To skrzyżowanie jest niebezpieczne!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama