Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 26 maja 2022 06:51
Reklama
Reklama

Znana sieć marketów otwiera sklep w Łomazach. Od 19 maja będziemy mogli zrobić zakupy w Stokrotce

W najbliższy czwartek, 19 maja odbędzie się otwarcie nowego sklepu Stokrotka w Łomazach. Będzie to 12. sklep Stokrotki w powiecie bialskim.
Znana sieć marketów otwiera sklep w Łomazach. Od 19 maja będziemy mogli zrobić zakupy w Stokrotce
Stokrotka w Łomazach będzie 12. sklepem tej sieci w powiecie bialskim
Źródło: stokrotka.pl

Otwarcie sklepu Stokrotka w Łomazach odbędzie się w czwartek, 19 maja. W nowym markecie zlokalizowanym przy ul. Spółdzielczej 6E klienci będą mogli skorzystać z szerokiej oferty w atrakcyjnych cenach, w której szczególny nacisk położony będzie na produkty świeże, jak mięso, wędliny, pieczywo, warzywa i owoce. W sklepie będzie więc znajdować się lada, w której dostępne będą sery, mięso, wędliny czy ryby. Zainstalowane zostaną również piece do wypieku pieczywa – mówi specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki Daria Raganowicz. – Postanowiliśmy również umieścić specjalne lodówki na ciasta oraz zapewnić klientom możliwość zakupu hot dogów. Przy sklepie będzie dostępny parking oraz stojak na rowery – dodaje. 

Dodatkowo, w sklepie będzie znajdował się rożen do przygotowania grillowanych kurczaków. 

Nowy market będzie 12. sklepem Stokrotka w powiecie bialskim. Stokrotka posiada obecnie ponad 800 sklepów.  – W tym roku planujemy kontynuować szybki rozwój sieci i otworzyć 150 nowych Stokrotek, w związku z tym prawdopodobne jest powstanie nowych sklepów na terenie powiatu bialskiego, parczewskiego, radzyńskiego lub łosickiego – podkreśl;a Daria Raganowicz.

Czytaj także: Powstaje dziewiąta Biedronka w mieście

Czytaj też: Ukrainki uczą się języka. Będą prowadzić sklep "Pratulińskie ogrody"


 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama