Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 02:34
Reklama

Zmarł 18 lat temu. Policja prosi o pomoc w ustaleniu, kto to jest [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Mężczyzna trafił pod opiekę jednego ze szpitali w 2004 roku. Dotychczas nie udało się ustalić, kim był. Policja publikuje wizerunek i prosi o pomoc.
Zmarł 18 lat temu. Policja prosi o pomoc w ustaleniu, kto to jest [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]
Przez wiele lat policjanci próbowali ustalić tożsamość zmarłego, ale bez skutku. Po 18 latach od śmierci pacjenta Komenda Miejska Policji w Katowicach poprosiła o pomoc internautów
Źródło: KMP Katowice

Jak opisują policjanci, w 2004 roku do Centralnego Szpitala Klinicznego w Katowicach trafił nieprzytomny mężczyzna. Niestety nie udało się uratować mu życia. Przez wiele lat policjanci próbowali ustalić tożsamość zmarłego, ale bez skutku. Po 18 latach od śmierci pacjenta Komenda Miejska Policji w Katowicach poprosiła o pomoc internautów. Być może uda się komuś rozpoznać mężczyznę, choć minęło już dużo czasu.

Opublikowali wizerunek i rysopis

Według rysopisu zamieszczonego w komunikacie, denat w chwili śmierci mógł mieć ok. 55-60 lat. Jego wzrost to ok. 180 cm. Miał szczupłą budowę działa i trójkątną twarz o bladej cerze. Brwi mężczyzny były krzaczaste, włosy szatynowe krótkie, ścięte na jeża z łysiną czołową, oczy niebieskie, nos średni przekrzywiony w lewą stronę, uszy średnie przylegające. Znakiem charakterystycznym zmarłego były widoczne ubytki w uzębieniu. Nie wiadomo natomiast, jak był ubrany. Poniżej publikujemy zdjęcia przedstawiające wizerunek mężczyzny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fot.: KMP Katowice
 


Fot.: KMP Katowice
 

Fot.: KMP Katowice

Osoby, które mogą wiedzieć, kim był pacjent katowickiego szpitala, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerami telefonów: 47 851 20 00, 47 851 28 52, 47 851 25 55 lub z najbliższą jednostką policji. Zgłoszenie przyjmą również dyżurni pod numerem alarmowym 112.

Czytaj także: Rosjanin jechał ciężarówką i był pijany. Został tymczasowo aresztowany

Czytaj też: Winę zrzucał nie na promile, a korzystanie z telefonu podczas jazdy

 

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Duś 24.05.2022 17:43
To trzeba w policji pracować żeby po osiemnastu latach prosić ludzi o pomoc w sprawie zmarłego

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama