Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 13:45
Reklama

Spotkaj się ze znanymi pisarzami w Białej Podlaskiej i Wisznicach

W najbliższym czasie czekają nas dwa bardzo ciekawe spotkania literackie. Podczas wydarzenia w Białej Podlaskiej będzie można posłuchać Aleksandra Rogozińskiego, autora komedii kryminalnych. W Wisznicach natomiast o swojej najnowszej książce opowie bialczanka Agnieszka Panasiuk.
Spotkaj się ze znanymi pisarzami w Białej Podlaskiej i Wisznicach
7 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wisznicach odbędzie się spotkanie z bialską pisarką Agnieszką Panasiuk
Źródło: Archiwum Agnieszki Panasiuk

Dyskusyjny Klub Książki Filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza na spotkanie z Alkiem Rogozińskim, jednym z najbardziej znanych polskich autorów komedii kryminalnych. Pisarz zadebiutował w marcu 2015 roku kryminałem "Ukochany z piekła rodem" i od tamtej pory napisał ponad 20 powieści. Jego książki zdobyły wiele nagród, jedna z nich została wystawiona w formie sztuki teatralnej ("Raz, dwa, trzy… giniesz ty!"), zaś w 2022 roku sprzedano prawa do ekranizacji jego powieści "Skradziony klejnot".

Łączny nakład jego książek wyniósł w styczniu 2022 roku około 650 tys. egzemplarzy. Zanim został pisarzem, w latach dziewięćdziesiątych rozpoczął karierę radiową w Rozgłośni Harcerskiej, pracował Radiu Puls i warszawskim Radiu Kolor. W latach 2007-2020 był redaktorem magazynu „Party”.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 2 czerwca o godzinie 18:00 w bibliotece przy ul. Orzechowej 34.

Natomiast 7 czerwca w Wisznicach o swojej najnowszej książce opowie Agnieszka Panasiuk. Wszystkich, którzy chcą poznać twórczość bialskiej pisarki zaprasza o godz. 17:00 Gminna Biblioteka Publiczna w Wisznicach. 

Agnieszka Panasiuk to z wykształcenia nauczyciel historii, jednak pracę zawodową związała z administracją. Jest laureatką konkursów literackich. Czas najchętniej spędza z rodziną w domu na wschodzie Polski. Pasjonuje się ogrodnictwem, dobrym filmem i nie wyobraża sobie dnia bez pisania o przeszłości ukochanego południowego Podlasia. Do tej pory ukazało się pięć książek jej autorstwa: „Podróże serc” oraz „Antonia”, „Cecylia” i „Aleksandra” w cyklu „Na Podlasiu” oraz najnowsza powieść "Ścieżki Elizy".

Czytaj także: Przed nami Dzień Rodziny w Halasach. Będzie sporo atrakcji!

Moc atrakcji na Dzień Dziecka. Mamy listę wydarzeń


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama