Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 25 czerwca 2022 04:06
Reklama

Rodzinna wycieczka rowerowa z atrakcjami i poznawaniem historii

Już w najbliższą niedzielę czeka nas wyjątkowa, rodzinna wycieczka rowerowa, połączona z poznawaniem kultury i historii naszego regionu oraz integracyjną imprezą. Będą też przejażdżki terenowym autem, konno oraz konkursy z nagrodami dla najmłodszych.
Rodzinna wycieczka rowerowa z atrakcjami i poznawaniem historii
12 czerwca odbędzie się impreza pod hasłem „Rodzinny Rajd Rowerowy”. Organizatorami są GOK Biała Podlaska, sołctwo Czosnówka i Klub Rowerowy Czosnówka.
Autor: Adam Trochimiuk/Archiwum

12 czerwca odbędzie się impreza pod hasłem „Rodzinny Rajd Rowerowy”. Start wycieczki zaplanowano na godz. 10:00 przy siedzibie urzędu gminy Biała Podlaska, a części uczestników o godz. 11:00 z placu przy kościele w Czosnówce. Grupa się połączy i wspólnie wyruszy w dalszą podróż w kierunku Studzianki, gdzie odwiedzi Muzeum Wsi Podlaskiej oraz miejscowy mizar, poznając kulturę i tradycje naszego regionu. Powrót do Czosnówki zaplanowano na godz. 15:00. Tam zacznie się impreza integracyjna. Zapisy pod nr. tel. 516 200 802 – uczestnicy z Białej Podlaskiej oraz 605 070 557 – uczestnicy z Czosnówki. Wpisowe wynosi 15 złotych, dzieci i młodzież do lat 16 bierze udział gratis.

– Zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnego spędzenia niedzieli. To będzie naprawdę fajna impreza integracyjna – zachęca Jarosław Abramowski.

–  To będzie rodzinna wycieczka z Czosnówki do Studzianki, gdzie uczestnicy odwiedzą Muzeum Wsi Podlaskiej. Odwiedzimy też tatarski mizar. Po powrocie do Czosnówki, który przewidujemy na godz. 15:00 odbędzie się integracyjna impreza, połączona z obchodami Dnia Dziecka. Będzie więc mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Nie zabraknie dmuchawców, gier, zabaw, konkursów z nagrodami. W organizację bardzo aktywnie zaangażowało się Koło Gospodyń Wiejskich w Czosnówce. Panie przygotują pyszny poczęstunek m.in. kiełbaski i bigos oraz oczywiście ciasta. Oprócz tego będą też przejażdżki samochodem terenowym, ma nas odwiedzić też straż pożarna ze swoimi samochodami, które będzie można obejrzeć. Dodatkowo Stajnia Rudka zorganizuje przejażdżki na koniach – wymienia sołtys Czosnówki Jarosław Abramowski.

Wydarzenie organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej oraz Klub Rowerowy Czosnówka i sołectwo Czosnówka. W rajdzie wezmą też udział przedstawiciele TKKF Krzna Biała Podlaska, a wszyscy będą kręcić kilometry dla Białej Podlaskiej, która ponownie bierze udział w rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem wójta gminy Biała Podlaska. – Zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnego spędzenia niedzieli. To będzie naprawdę fajna impreza integracyjna – zachęca Jarosław Abramowski.

CZYTAJ TAKŻE: Strażacy zapraszają na rajd. Będą kręcić kilometry dla Białej

PRZECZYTAJ: SOSW w Zalutyniu ma już 40 lat!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama