Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 czerwca 2026 14:57
Reklama
Reklama

Niezapomniana zabawa w pianie! [GALERIA]

Było mnóstwo atrakcji dla dzieci, które chętnie brały udział w konkurencjach, przygotowanych przez instruktorów GOK-u. Na scenie zaprezentowały się lokalne zespoły, było wspólne grillowanie, ale największą frajdę sprawiła wszystkim wspólna zabawa w pianie!
Niezapomniana zabawa w pianie! [GALERIA]
Największą frajdę sprawiła wszystkim wspólna zabawa w pianie!

Autor: Wiktoria Pajnowska

Festyn sportowo-rekreacyjny pod hasłem „Żyj sportowo – kolorowo” odbył się w minioną niedzielę 10 lipca w Rakowiskach. Organizatorami byli Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej oraz Stowarzyszenie Rozwoju Rakowisk. – Festyn podzieliliśmy na dwie części. Pierwsza była przeznaczona dla młodzieży i nieco starszych uczestników, a był nią turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy. Wzięło w nim udział siedem drużyn. W tym samym czasie trwały też pod sceną gry i zabawy dla najmłodszych, prowadzone przez instruktorów Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej – opowiada przewodniczący rady gminy Biała Podlaska i jednocześnie prezes Stowarzyszenia Rozwoju Rakowisk Dariusz Plażuk.

Dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, zjeść przygotowane z myślą o nich popcorn czy watę cukrową. W duchu sportowej rywalizacji odbyły się bieg przełajowy oraz specjalnie na tę okazję przygotowane konkurencje. Nie zabrakło baniek mydlanych i malowania twarzy, z których chętnie korzystali najmłodsi.  

ZOBACZ TEŻ: Znamy rozkład jazdy na Dni Łosic!

Niebywałą atrakcją była wspólna zabawa w pianie, którą przygotowały jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławacinku Starym oraz Sworach. Mali i duzi oddali się białemu szaleństwu w bąbelkach. – To była największa atrakcja, która rzeczywiście sprawiła frajdę wszystkim uczestnikom. Rewelacyjny pomysł, cieszymy się bardzo, że udało się go zrealizować – podkreśla przewodniczący. Wszyscy mogli też posmakować przysmaków z grilla.  

O wspaniałą atmosferę zadbały dodatkowo Kapela Caravana z Czosnówki oraz zespół „Margerytki” z Rakowisk, które grając na ludową nutę wprawiły uczestników w jeszcze lepsze humory. – Frekwencja dopisała, a wręcz przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Było naprawdę mnóstwo ludzi, całych rodzin nie tylko z Rakowisk, ale z wielu okolicznych miejscowości – mówi Dariusz Plażuk. – Cieszymy się bardzo, że udało nam się zorganizować tę imprezę, bo baliśmy się, że warunki atmosferyczne nam przeszkodzą. Jeszcze w czwartek zastanawialiśmy się nawet, czy jej nie odwołać, ale na szczęście w niedzielę wyszło słoneczko, pogoda dopisała i za nami fantastyczna wspólna zabawa. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z przebiegu festynu – podsumowuje.

SPRAWDŹ: Rzecznik Praw Obywatelskich odwiedził południowe Podlasie

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Beton 11.07.2022 21:30
Barabasz:)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Klasyk Treść komentarza: pożeczki i inne drzewa Data dodania komentarza: 20.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Nowe imperium dyni. Jak susza zmienia Lubelszczyznę? Autor komentarza: Ela Treść komentarza: Jaki sukces ? Typ to zakala rodziny z dlugami. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 21:43 Źródło komentarza: Dominik Szewczyk wywalczył tytuł mistrza Polski w Zalesiu Autor komentarza: żenuła Treść komentarza: Popieram częściowo pana Halickiego i dokładam swoją "cegiełkę" - większość procedury "zrzucono" na zgłaszającego (odpowiednia lokalizacja inwesycji, wycena, etc.). Co mieszkańca obchodzi, czy w tym lub tamtym miejscu, zgodnie z MPZP "NIE WOLNO" wybudować wieżyczki tudzież ambony ornitologicznej? Bo BO schodzi na psy. Instytucja publiczna jak SZKOŁA finansowana przez władzę i składki rodziców oraz darczyńców i firmy zaprzyjaźnione sięga swą "łapą" po jeszcze - bo dyrekcja nieudolnie zarządza finansami. Pff i jeszcze trochę. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 13:04 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Budżet Obywatelski coraz mniej obywatelski? Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Wszystko fajnie tylko trzeba znaleźć rozwiązanie dużego ubytku wód gruntowych w Międzyrzecu i pobliskiej okolicy Czy to wina wipaszu czy producentów drobiu pieczarek i świniarnia bo tego w okolicy jest naprawdę dużo setki kurników myślę że w promieniu 10km takich budynków różnego przeznaczenie jest lekko ponad 200 sztuk Jest władza niech się zajmie tym problemem A nie myśleć o inwestycji za kilka baniek na żwirowni jak tam za rok może dwa będzie sadzawka A nie kąpielisko chyba że dla much i ptaków Już poszło 5.5 miliona na stok i co z niego mamy w pewnym czasie pośmiewisko na całą Polskę np w TVN turbo był reportaż 🤣🤣🤣🤣 Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:44 Źródło komentarza: Międzyrzec Podlaski. Do miasta przyjechała Sława Przybylska [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Dlaczego Lublin ? Treść komentarza: Dlaczego tą sprawą zajmuje się komenda Policji w Lublinie a nie nasza komenda w Białej Podlaskiej ? Co to nasi kryminalni gorsi ? A nasi kryminalni co mają robić .... zajmować się kradzieżą komptów z blokowych piwnic czy snopków zboża z pola ? Data dodania komentarza: 19.06.2026, 22:51 Źródło komentarza: Z OSTATNIEJ CHWILI. Zabójstwo Rosjanina w Białej Podlaskiej. ABW i policja zatrzymały podejrzanego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama