Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 03:58
Reklama

Masz zabytkowe auto? Spotkaj się z innymi właścicielami klasyków

Już jutro (15 lipca) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Klasyczny piątek", organizowane przez grupę Bialskie Klasyki. Właściciele zabytkowych pojazdów spotkają się tradycyjnie na parkingu przy hotelu Skala w Białej Podlaskiej.
Masz zabytkowe auto? Spotkaj się z innymi właścicielami klasyków
Bialskie Klasyki zapraszają właścicieli oraz sympatyków pojazdów zabytkowych na "Spotkanie bialskich klasyków – Klasyczny piątek", które już 15 lipca
Autor: Adam Trochimiuk/Archiwum

Grupa Bialskie Klasyki zaprasza właścicieli oraz sympatyków pojazdów zabytkowych na spotkanie miłośników pojazdów zabytkowych i nietypowych ph. "Spotkanie bialskich klasyków – Klasyczny piątek". 

Odbędzie się ono już w piątek 15 lipca. Od godziny 19:00 na parkingu pod Hotelem Skala w Białej Podlaskiej będzie można podziwiać wystawione auta, wykonać pamiątkowe zdjęcia, porozmawiać z właścicielami pojazdów oraz zapoznać się z nierzadko bardzo ciekawymi historiami "z życia klasyków". 

Zapraszamy właścicieli aut, motocykli jak i wszelakich innych pojazdów nietypowych/zabytkowych oraz fanów motoryzacji na spotkanie, podczas którego będzie można „nacieszyć oko” autami z epoki i odbyć sentymentalną podróż w przeszłość – przekazują organizatorzy.

W ramach "Klasycznego piątku" zostanie zorganizowany konkurs na "Klasyka Publiczności", w którym wezmą wszystkie obecne na spotkaniu pojazdy. Ten, który zdobędzie największą liczbę głosów zostanie "twarzą" najbliższego spotkania Bialskich Klasyków a jego fotografia zostanie umieszczona jako zdjęcie w tle na fanpage'u grupy. 

Uczestnicy i widzowie wstęp wolny. Ambasadorem wydarzenia jest Automobilklub Bialskopodlaski. Przewidywana godzina zakończenia spotkania 22:00.

CZYTAJ TEŻ: Krystian Ochman wystąpi w Białej Podlaskiej! Mamy dla Was bilety

PRZECZYTAJ: Biblioteka w Romaszkach zaprasza na spotkanie z Agnieszką Panasiuk


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama