Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 14:36
Reklama

Za domem uprawa konopi. W domu słoiczki z suszem, a w nich 400 porcji

41-latek odpowie za uprawę i posiadanie konopi. Swoją plantację miał za domem, w domu zaś trzymał słoiczki, a w nich susz, z którego można było sporządzić ponad 400 porcji dilerskich narkotyku.
Za domem uprawa konopi. W domu słoiczki z suszem, a w nich 400 porcji
41-latek odpowie za uprawę i posiadanie konopi. Swoją plantację miał za domem, w domu zaś trzymał słoiczki, a w nich ponad 400 porcji dilerskich narkotyku.
Źródło: Policja

Z informacji posiadanych przez policję, wynikało, że na jednej z posesji w gminie Leśna Podlaska, może być prowadzona nielegalna uprawa konopi indyjskich. Bialscy kryminalni weszli na teren wskazanej posesji, przeszukali ją i jak się okazało informacje przez nich posiadane potwierdziły się. Mieszkający tam 41-latek prowadził nielegalną uprawę konopi. Rośliny wysadzone były w doniczkach za domem. 

Dodatkowo w trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli znaczną ilość ziela konopi, pochodzącego z wcześniejszej uprawy. Wystarczyłaby ona do sporządzenia ponad 400 porcji dilerskich tych narkotyków. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

41-latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policji.

CZYTAJ TEŻ: Nie spodziewał się policjantów. Na stole leżała marihuana

PRZECZYTAJ: Przechowywał w domu kontrabandę, zapierał się, że tak nie jestOceń

Napisz komentarz
Komentarze
Rolnik 24.07.2022 18:39
odrazu czuje się bezpieczniej 🤣dobrze ze moich krzaków nie znajdą

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama